Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με έβγαλε ο δρόμος σε ένα πριν την εκεί επίσκεψη μου αξιόπιστο στούντιο. Ενώ με Λίντα έχω περάσει τέλεια, με Ρουσλάνα η εμπειρία ήταν επιεικώς μέτρια. Και εξηγούμαστε..
Από εμφάνιση (που δεν με ενδιαφέρει όσο το σέρβις φυσικά) αρκετά καλή, με σφικτό κορμί. Παρεμπιπτόντως πλήρωσα 40 ευρώ για να μπω. Μετά από 5 λεπτά μπήκε η Ρουσλάνα. Στην αρχή ήταν φιλική, φέρνοντας μου το στήθος της αρκετά κοντά για γλύψιμο. έπειτα της έδωσα 4-5 φιλάκια στα πόδια για να την βρούμε λιγάκι, ύστερα ανοίγει προφυλακτικό, το φοράει και μου λέει να μπώ μέσα της. Εγώ αντέδρασα ζητώντας το στοιχειώδες στοματικό. Εδώ δεν το κατέχει η δεν το θέλει, λίγα δευτερόλεπτα και έξω από την πόρτα. Σταματάει και μου λέει έλα, δείχνοντας το ρολόι της (ζήτημα να είχαν περάσει 3-4 λεπτά στο δωμάτιο, και με κανέναν πελάτη έξω ή σε άλλο δωμάτιο). Με ξενέρωσε άπειρα (ούτε Φυλής τέτοια συμπεριφορά). Τέλος με αυτοσυγκέντρωση και προσπάθεια τελείωσα. Συμπερασματικά 40 ευρώ για λίγα λεπτά κακής υπηρεσίας. Που είσαι Λίντα να παραδώσεις μαθήματα??

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
tasos999
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
120
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού