Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερα Πεμτη 17/2 κατεβηκα μερα-μεσημερη στο βαρδαρη μας για μια βολτα να δω τι παιζει αν και δεν ειχα τοσο πολυ ορεξη για ερευνα αγορας λογω το οτι ημουνα πολυ φουσκομενος απο πριν και επρεπε να αδειασω....στα λοιπως να μην πολυλογουμε μπηκα κατευθιαν στο σπιτακι της Τανταλου 8 με Σαπφως με βλεπει η τσατσα μου λεει καλως το χαχα ωραια ακουστηκε και ξαφνηκα βγαινει η Αλησια ντυμενη σεξονοσοκομα χαχα καλη φαση ητανε και μου λεει ελα μωρακι μου να σε γιατρεπσω και εγω της λεω χρειαζομαι επηγωντος βοηθεια γιατι εχω ενα πολλυ δυνατο πονο λιγο πιο κατω απο την κοιλια και αυτη μου λεει ερχομαι αμεσως να το δω πληρονω το παραβολο των 30€ και περναω ξεντυνομαι δεν αργησε και η αλησια μπενη και αυτη με πλησιαζει συστηνομαστε αρχησε τα χαδακια στο ορθιο εγηνα ακομα πιο turbo οποτε ξαπλονω και αρχησα χαδακια και φιλακια στην κοιλια της αρεσε και το αρωμα που φορουσα οπως μου ειπε περναη καποτα και αρχηζει με μια δυνατη πιπα για κανα 5λεπτο οποτε για να μην τελειωσο γρηγορα την βαζω απο πανω με θεα το μουνι της οπου το σφυροκοπουσα δυνατα και αρχηζε να υγρενετε το πεδιο απο την μερια της αλησιασ πολλυ οποτε την γυρναω στα 4 σφυροκοπω και εκει μετα ακολουθησε λιγο doggy ωσπου σε μια στιγμη μου ειπε ποναω δεν ειχε βαλη και λυπαντικο οποτε τον βαζω μεσα στα πολυ ωραια βυζακια της και τελειωσα με μια πολυ ςραια χειρομαλαξη απο μερους της κοιτωντας με με ενα γλυκο γκαβλιαρικο χαμογελο κανοντας με να χυσω ακομα πιο πολλυ συμμετηχε απσογα μαζι μου ο χωρος αρκετα καθαρος για βαρδαρη και για το συνγκεκρημνεο σπιτι η τσατσα ευγενεστατη δεν εχω παραπονο εκανα κανα 15λεπτο+ ουτε χτυπησε την πορτα ουτε τιποτα μετα μολις τελειωσαμε με την αλησια μηλησαμε λιγο εδηξε οτι δεν ητανε βιαστικη ειχε διαθεση για μπλα-μπλα φιληφηκαμε με ανγκαλιασε και απηλθε δεν εχω παραπονο απο την συνγκεκριμενη κοπελα δεν εκλαπσα τα λεφτα μου αν και την ειχα παρη και πιο παλια την Αλησια στην τανταλου 14 στο Ladies και ειχα μηνει πολυ ευχαρηστημενος τελικα και η 2η συνευρεση αποδηχτηκε επιτυχης κατα την αποψη μου δεν εχω παραπονο απο την κοπελα αν και εχω διαβαση αρκετα αρνητικα σχολια για αυτην τι να πωΧμμμ; εγω ειμαι αρκετα ευχαρηστημενος απο αυτην ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού