Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επιστροφή στην μεγαλόνησο κ μετα μια βδομάδα απουσίας βγήκα να δω τι γίνεται στην μινοως!τα περισσότερα κλειστά!μου έκανε εντύπωση ότι στο συγκεκριμένο Σπιτι (την έδρα της Χριστίνας) έγραφε καινούργια κοπέλα!έτσι ανέβηκα να δω!
Χτυπάω κουδούνι κ βγαίνει η γνωστή τσατσα!καλώς το αγόρι μου μου λέει!κάτσε!η Κάρμεν είναι μου λέει!καινούργια πολυ καλη στο δωμάτιο!βγαίνει κ η Κάρμεν!γύρω στο 1.65 ξανθιά με μακριά μαλλί γυναίκα με πιασηματα!όχι τροφαντη αλλα ούτε κ αδύνατη. Μέτριο ωραίο στήθος κ κολαρακι αρκετά καλο αλλα λίγο πεσμένο!χαμογελαστό το μωρο!23 ετών Απο Πορτογαλία. Μου θύμισε μια συμμαθητρια μου Απο το σχολείο κ δεν το σκέφτηκα πολυ!βγάζω 30€ κ μπαίνω!
Στο ζουμί τώρα!στο δωμάτιο αρκετή ζέστη!ήρθε το καλοκαίρι!βάλτε τα air-condition!το κρεβάτι ψιλοαστρωτο Απο τον προηγούμενο!στρώστε τα κρεβάτια ρεεεεε!!!!!!Σκάει το μωρο αρκετά χαμογελαστό κ λίγο ντροπαλη!σίγουρα είναι καινούργια στο χώρο!μην σας πω ότι τώρα στρώνει την μηχανή!χαμογελά χαδακια κ αρχίζουν οι ανορθωσεις!Πιπα αρκετά αισθησιακη αργή όχι καλη αλλα όχι κ χάλια!ωραίο στήθος σε αίσθηση!κολος ωραίος σε αφή!ξεκινήσαμε ιεραποστολικα κ μου έκανε εντύπωση ότι με τραβαγε Απο την μέση δυνατά επάνω της πράμα που με δυσκόλεψε λίγο στην κίνηση!ποιος ξέρει. Μάλλον ήθελε να ακουμπαει η κλειτοριδα της πάνω μου για να την βρίσκει!εγω όμως έτσι δεν την έβρισκα κ την γύρισα στα 4 όπου με θέα τον κολο της τελείωσα!η Κάρμεν είναι σωστή!δεν βιάστηκε παρόλο που περίμενε κ κόσμος στο σαλόνι!είναι απειρη κ φαίνεται αυτο!θέλει προσπάθεια ακόμα για να σταθεί στον χώρο!δεν το χει!αλλα σε καμμιά περίπτωση δεν κλαίω τα χρήματα μου!θα ξαναπηγαινα μόνο αν δεν υπήρχε κάτι καλύτερο!φοβερή ζέστη στο δωμάτιο!λες κ ήμουν σε σάουνα!αφού μετα το γαμησι είχαμε ιδρώσει κ οι 2 παρα πολυ!έψαχνε κ αυτη να ανάψει το κλιματιστικο!φιλακι στο μάγουλο,μερικά κοπλιμεντα Απο εμένα καθώς έφτιαχνε τα μαλλιά της πριν αναχωρήσει!Στα μείον ότι βάζει κρέμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού