Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε ολους κατα το μεσημερακι του σαββατου στις 14/5 κατεβηκα μια τσαρκα στον πολυαγαπημενο μας βαρδαρη αφου εκανα μια γυρα ολα τα σπιτια καταληγω στο τελεφταιο της Προμηθεως 25 εκει ητανε η τζουλια μια κοπελα με πολλυ ωραιο σωμα καστανη με τραβηξε πληρωσα το παρταβολο των 30€ και μπηκα αφου πρωτα ηρθε και με εκανε ναζια απο την πορτα κατα την εισοδο μου γνωστη πολιτικη του μαγαζιου τεσπα να μην τα πολυλογουμε ημουνα μονος μου ητανε και μεσημερακι δεν ειχε βιασυνη ολη η κατασταση και δεν αργησε να μπει στο δοματιο ηρθε κοντα μου συστηθηκαμε και τα συναφη αρχησε το πολλυ προκαταρτικο φιλακια χαδακια παντου σε λαιμο κοιλια στηθος κλπ με αφησε να δαχτυλοσω το υγρο μουνακι της μετα απο το πολλυ προκαταρτικο ηρθα και τουρμπησα οποτε ξεκιναη μια πολλυ ωραια πιπα μετα σηκωθηκα στο ορθιο γιατι καταλαβα οτι θα τελειωνε το πανηγυρι προωρα και απο εκειτην γυρναω σε ιεραποστολικο κλειδονωντας με με τα λεια ποδια της τον λαιμο μου και κοιταγμα καταματο αλλα εγω δεν πολυκοιταζα γιατι με εποιασε η αμηχανια λογο του οτι ητανε πολυ ομορφη μετα απο το μπροστηνο ταμπα-τουμοα την γυρναω στα 4 και μετα ακολουθησε λιγο doggy καβαλα σφυροκοπημα οποτε δεν αργησε να ερθει και το τελος τελειωσα πανω στα κολομερια της με την καποτα εννοειται αλλα ημουνα ακομα γκαβλομενος γυρναη και μου την παιζει μεχρι ωσπου κατεβηκε απο το ξεκγαβλωμα μετα μιλησαμε λιγο περι ανεμων και αποχωρησε η κορασιδα δεν μπορω να πω η συμμετοχη της μαζι μου ητανε απσογη το ιδιο και τα βογκητα της που με γκαβλωναν ενα παραπανο και μετα αφου ντυθηκα και εφυγα βγαινωντας με αποχαιρετησε η τζουλια με ενα πεταχτο φιλακι απο την κουζινα και ητσατσα το ιδιο ευγενεστατη και εχω να πω οτι μετα απο αυτην την συνευρεση μου με την τζουλια εμηνα παραπολυ ευχαρηστημενος και δεν εκλαψα τα λεφτα μου που αυτο ειναι το πιο σημαντηκι απο ολα αλλα το κακο ειναι οτι δεν μπορω να την βρω σε αυτο το μαγαζιΧμμμ; μαλλον θα επιασε δουλεια σε κανα studioΛύπη για οπιον καταλαβε για πια μιλαω ας μου πει που δουλεβει τωρα και κλεινω ελπιζωντας να εχω βοηθησει το site και τους υπολοιπους συναγωνηστες με την κριτικη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού