Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχην μιλαμε για ένα μινιον μελαγχροινο κοντοπουτανο με compact διαστασεις,εκεινο όμως που πρωτα απ όλα μ εντυπωσιασε ηταν η μαυρισμενη πιθανον από solarium επιδερμιδα της ,γυαλιστερη στην αφη η οποια θυμιζε παλαιοτερες εποχες από εργαζομενες του γερμανικου κυριως μπλοκ.Εδω θα πρεπει να σταθω λιγακι και να πω το εξης,εχω παει στη φυλης 65β προσφατα και εχω παρει δυο πολύ εντυπωσιακες και αρκετα ομορφες κοπελες,την ξανθια ελενη και την αννα την ψιλη..Ε δεν επιτρεπεται να εισαι εργαζομενη στο χωρο του ερωτα και να μη προσεχεις την επιδερμιδα σου,τη καθαριοτητα σου,την εμφανιση..εκει που τα διαφορα μπουρδελα κανουν προσφορα με ακαποτα ,πρωκτικα ,παρτουζες νομιζω ότι για προσελκυση μεγαλυτερης πελατειας καλο είναι να δωσουν στα κοριτσια που δουλευουν εκει καποια χρηματα για τον καλωπισμο τους,γιατι για μενα πρωτα απ όλα εκει είναι η ουσια,και εδώ εχουν τεραστια ευθυνη και οι ιδιες απο τη στιγμη που αποφασιζουν να κανουν αυτή τη δουλεια.Στη προκειμενη περιπτωση τι ειχαμε..πεντακαθαρη κοπελα,ωραια επιδερμιδα,γλυκο χαμογελο ,ωραια σεξι εσωρουχα και παμε και παρακατω..Η κοπελα ξεκινωντας με τα προκαταρκτικα με ειχε ηδη κανει τουρμπο,μου εκανε και ένα στοματικο ωραιοτατο αλλα ηταν τετοια επιθυμια να μπω αμεσως μεσα της που δεν κρατιομουνα,αυτό από μονο του είναι παντα ένα σημαδι ότι η κοπελα είναι αψογη.Στα του αγωνα,ειχαμε αχ και βαχ,ετσι..ετσι ..σε ολη τη διαρκεια,ιεραποστολικα,πλαγιαστα με τους δυο μας να βλεπουμε ο ενας τον άλλο και μπρουμητα οπου και ηρθε η καταθεση.Πολυ θετικο το γεγονος ότι δεν μου ανεφερε τιποτα περι χρονου όπως σε ατυχο συναγωνιστη όπως διαβασα γιατι είναι πραγματικα κριμα μεσα στη καβλα σου ειδικα με αυτό το μωρο να χαλαει η ολη ατμοσφαιρα.Πολυ καλη επιλογη λοιπον και μπραβο στον piatsa που για μια ακομη φορα εδωσε τα φωτα του,αυτό το παιδι είναι πραγματικα θησαυρος ,ενας θησαυρος με χρυση καρδια
Υ.Γ Το σωμα της σε αντιθεση με αλλους συναγωνιστες το βρηκα και σεξι και αψογο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού