Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Ξένια από Τσεχία είναι μια κοπέλα γύρω στο 1.65 με πολύ ωραίο πρόσωπο και σωματάκι αρκετά καλό με πολύ λίγα πιασιματακια. Όταν την βλέπεις, να σε κοιτάει με αυτό το πονηρό βλέμμα σκέφτεσαι τι θα γίνει στα ενδότερα.
Στα ενδότερα λοιπόν, μπαίνει μέσα, συστηνόμαστε κι αρχίζει μια ακαποτη πίπα με ελαφριά χρήση δοντιού που δε με πόναγε αλλά με ενοχλούσε. Έρχεται από πάνω και χοροπηδούσε τόσο άγαρμπα που πήγα να γελάσω. Ύστερα στα τέσσερα που δεν έχω ξαναδεί τόσο ατσουμπαλο στήσιμο,( πως την αφήνουν και δουλεύει εκεί?) τη μια στηνόταν ψηλά σηκωνόμουν εγώ, ύστερα κατέβαινε κατέβαινα εγώ, αλλά άκρη δε βρήκαμε...Ρυθμός ανύπαρκτος, δεν ήξερε να κουνηθεί και κάθε φορά που πήγαινα να πάρω φορά με σταματούσε και απορυθμιζόμουν. Μετά αλλάξαμε ιεραποστολικά που πάλι κουνιόταν και στηνόταν πολύ άγαρμπα, της λέω έλα πάλι από πάνω μήπως και...αλλά δεν...Τέλος μου τον έπαιξε, λες και έπλαθε κουλουράκια. Εκεί σηκώθηκα, ντύθηκα κι έφυγα.
Ήταν φιλότιμη, δε δυσανασχέτησε πουθενά αλλά νομίζω ότι δε κάνει...Μου είπε ότι είναι κουρασμένη επειδή δουλεύει πολλές ώρες...Ένα ρεπό ρε παιδιά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού