Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239067
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Τελικά αποδείχθηκε ατυχής η επιλογή της Δευτέρας (ως ημέρας) για στριποεξόρμηση... Το λέω εκ των υστέρων, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόμασταν όταν πήραμε αυτή την απόφαση...
Οπότε αναγκαστικά δε θα γράψω και πάρα πολλά, γιατί απλά δε θέλω να τους αδικήσω. Τις άλλες μέρες ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα.
Κόσμο είχε αρκετό για Δευτέρα βράδι. Κοπέλες δυστυχώς δεν είχε. Κι ακόμη πιο δυστυχώς, όχι κάποιες που να μου αρέσουν πολύ...
Αυτό που μου ανέβασε πολύ τη διάθεση ήταν το ότι πέτυχα εκεί μια παλιά μου "γνωστή", την Μιλένα απ' το Grand Ritorno! Απίστευτη τρελιάρα η Ρουμάνα! Τώρα την λένε Μάγια, αλλά αυτό δεν με εμπόδισε να περάσω για ακόμη μία φορά πολύ καλά μαζί της!
Επίσης, μια ακόμη μεταγραφή του μαγαζιού είναι η Εύα η Ρουμάνα, γνωστή από τις Mousses, αλλά με καστανό πλέον μαλλί.
Δυστυχώς απουσίαζαν οι ξανθές Εσθονές κι αυτό ήταν μεγάααααααλη απογοήτευση για μας... "Σκοτάδι" παντού... Η Κέιτ ήταν η μόνη που κρατούσε τα προσχήματα.
Ακόμη συναντήσαμε το εξής παράδοξο: δυο κοπέλες να έχουν το ίδιο όνομα και μάλιστα εις διπλούν.
Πάρκινγκ βρήκαμε εύκολα απ' έξω. Έβαλα δέκα στην εξυπηρέτηση γιατί ήταν γρήγορη (προφανώς λόγω ημέρας) και στα ποτά, γιατί πήραμε το σιγουράκι μας (μπυρίτσα).
Πριβέ δεν πήραμε, αν και δεχθήκαμε μια πολύ εντυπωσιακή προσφορά.
Η ένταση της μουσικής ήταν ευτυχώς σε κανονικά επίπεδα, αλλά ανέβαινε επικίνδυνα όταν μιλούσε ο dj...

Το ρόστερ:
1. Άντζελα (η μασκότ του μαγαζιού)
2. Υβέτ (ενθουσίασε τον κολλητό μου)
3. Μάγια (πρώην Μιλένα, όλα τα λεφτά!)
4. Ανίτα
5. Κέιτ (πολύ όμορφη ξανθιά Εσθονή)
6. Τζένιφερ
7. Σάντρα (απογοήτευσε τον κολλητό μου...)
8. Έλενα
9. Ελένα (η πρώτη από τις διπλοεγγραφές που λέγαμε πριν)
10. Ναταλία
11. Ναταλί(κι η δεύτερη διπλή εγγραφή)
12. Ραμόνα
13. Μπόνι (ωραία ξανθιά προ-προmilf)


Υ.Γ. Show: η Μπόνι, ο δονητής της κι η φουσκωτή κούκλα. Sex Show: ο γιός του Γκουσγκούνη (τρομερή ομοιότητα!) κάνει όλα όσα θα ήθελα να κάνω εγώ στην Κέιτ!!! Κέιτ θεά, άσ' τον αυτόν κι έλα σε μένα!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2011
Μάθιου
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού