Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αννα είναι μια ψιλη,γυρω στο 1,75 καστανομελαγχροινη κοπελα με κοντο μαλλι και μαλλον από ρουμανια με μακρια ποδια
Την κοπελα την ειχα δει τη κυριακη το απογευμα στο υπογειο της μονης προδρομου και την ειχα βαλει στο ματι,τοσο ωστε πηγαινοντας σημερα στη φυλης να την εχω μαρκαρει στο πισω μερος του μυαλου μου για καταθεση σε περιπτωση που την ξαναεβρισκα.Τελικα τη βρηκα αφου περασα πρωτα από μονης προδρομου αμεσως μετα στο ισογειο του 65.Μπαινοντας στο δωματιο και αφου ευτυχως της ζητησα να μου βαλει προφυλακτικο για το στοματικο αφου κανει και ακαποτο,πολύ συντομα ξεκινησα καποια φιλια και χαδια στο σωμα και το στηθος της και αμεσα εισοδος ιεραποστολικα.Ημουν πολύ καβλωμενος και κατά τη διαρκεια του σεξ μου ζητησε να παμε λιγιο πιο χαλαρα γιατι φοβοταν μη σπασει το προφυλακτικο..ειχε βαλει πολύ κρεμα και μου εκανε εντυπωση που μ ενοιωθε μεσα της αλλα κατι αναλογο μου ειχε συμβει και με τη σακιρα σε περιπτωση παρομοιας καβλας και δεν μου εκανε τοσο εντυπωση.,ομως σκιεφτηκα ότι μαλλον καποιος πελατης θα την επαθε τη ζημια και ετσι ημουν πιο συγκρατημενος.Συνεχισαμε εκει περνοντας τη ιεραποστολικα σε διαφορες φασεις και βγαζοντας καποιες στιγμες και το προφυλακτικο απ το κολπο της για να είναι και αυτή πιο ηρεμη αλλα και εγω φυσικα χωρις να στερουμε την απολαυση της στιγμης.Στο τελος καταληξαμε πλαγιαστα με πιο απαλες κινησεις στην αρχη τοσο που αρχισε αυτή να κουνιεται,χα χα,τι σου κανει η τεχνικη και στη συνεχεια με πιο δυνατες κινησεις από μερους μου βλεποντας την κωλαρα της δε μπορω να το πω αλλιως ) και τα μακρια της ποδια.Συμπερασματικα από συμμετοχη στο σεξ σαφως δεν λεει πολλα και επιπλεον εχει καποια προβληματακια στο δερμα όχι όμως σοβαρα.Αυτο όμως που σου βγαζει είναι η αισθηση του και εννοω σαν αυρα σωματος όχι σαν κακοσμια,σου δινει την αισθηση των γυναικων του μεταξουργειου,κατι αναλογο περιπου με την αντρεα από κεραμεικου ,τη ψιλη κοπελα που ειχε γινει ντορος πριν όχι πολύ καιρο.Επιπλεον ψαρευοντας τη μετα μου επιβεβαιωσε ότι ειχε παθει ατυχημα με το προφυλακτικο με πελατη οποτε μαγκες προσοχη.Στα θετικα μπορουμε να πουμε αφενος ότι ηθελα πολύ να τη δοκιμασω και μου εφυγε ένα απωθημενο,το καλο της σωμα,το παραδοξο γεγονος ότι λογω του ότι δεν ηταν πολύ θερμη κρατησα τοσο οσο ηθελα καθως ημουν πολύ καβλωμενος και σε μια άλλη περιπτωση μπορει να μην προλαβαινα να το ευχαριστηθω,οι ωραιες κραυγουλες της προς το τελος σε συνδυασμο με το μικρο της στηθακι που το εγλειφα καθ ολη τη διαρκεια του πλαγιαστου οδευοντας προς τον τερματισμο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού