Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες έκανα μια επίσκεψη στα σπιτάκια της Μίνωος διαβάζοντας τη κριτική του συναγωνιστή παρακάτω γιατί αν και πελάτης της Αντριάνας δεν είχε προσφέρει μέχρι τώρα κουλούρι στα εξτρα είχα να παώ βέβαια και πάνω από δέκα μέρες οπότε λέω ότι θα άλλαξε και το μενού λόγω κρίσης.Μπαίνω λοιπόν ρωτάω την τσατσά αλλά κουλούρι γιοκ. Αφού μπήκα λέω να μπω δεδομένου ότι δεν είχε πελάτη πριν και επειδή έχω καλές εμπειρίες με την Αντριάνα . Μετά την γνωστή αναμονή μπαίνει η Αντριάνα με μαύρο μαλί .Ωπα λέω σήμερα θα πάρουμε την Αντριάνα με μαύρο μαλί, που είναι και του γούστου μου. ισπανικό αρχικά και μετά σκουφάκι και μια πίπα αρκετά βελτιωμένη από την τελευταία φορά και χωρίς καθόλου χέρια.Μου γύρισε και το νινι και μου λέει χαιδευέ το, όχι όμως δάκτυλο μέσα.Έτσι είδα και ότι δεν είχε βάλει καθόλου λιπαντικό .Να τα μας.Ανεβαίνει από πάνω χωρίς να της πω τίποτα με τον κ@λο γυρισμένο σε μενα και μου λέει κράτα με από τη μέση .Αρχίζει το πάνω κάτω, μετά τη γυρνάω με πρόσωπο σε μένα για να μπόρω να περιποιούμε και τα βυζιά της .Αλλαγή στα τέσσερα και μετά σε ιεραποστολικό με τα πόδια στον ώμο και τα γόνατα ενωμένα για να σφίγει όσο γίνεται περισσότερο και τελείωμα στα γαμάτα βυζιά της. Μπορώ να πω ότι ήταν η καλύτερη εμπειρία μου με την Αντριάνα .H κοπέλα είναι value for money.Αν έδινε και κουλουράκι θα ταν ο καλύτερος φούρναρης στη Μίνοως.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού