Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561072
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
περασμα απο το πειραιως να κανω ενα ελεγχο τα "κοριτσια" που δεν ειχα ξαναδει μιας και το μαγαζι το εχω τιμησει ουκ ολιγες φορες και εχω μεινει εκτος εξαιρεσεων ικανοποιημενος..εβελινα και αλεξανδρα τα πουλακια μου.
εβελινα ξανθο ψηλο με ωραιο στηθος και καλο σωμα απο φατσα μετρια εως καλη, μεγαλα ματια, στρογγυλες γραμμες του προσωπου, αν δεν ειχε πιασμενα τα μαλλια της ισως να φαινοτανε καλυτερη.δεν ρωτησα εθνικοτητα,μαλλον ρωσσιδακι.

αλεξανδρα κοντο μελαχρινο ρουμανακι,καλο προσωπακι, girl next door που λεμε, στητο φυσικο στηθος με πεταγμενες ρογες και μικροκαμωμενο κωλαρακι.
τελικα επελεξα την δευτερη γιατι φαινοταν πιο κεφατη.
μπαινει στο δωματιο και καθεται με τη μια και παει να βγαλει την καποτα για να μου την περασει..ωπα λεω δεν μας τα λεει καλα το μικρο.απο κανενα μπουρδελο θα εκανε μεταγραφη και νομιζει οτι θα μας ξεπεταξει.εδω ειναι το 0-1!
την εβαλα στην γραμμη,τις ειπα δυο λογακια (με ωραιο τροπο φυσικα)και αλλαξε συμπεριφορα 180 μοιρων ξεκινησε λιγα χαδια και παιξιμο του πεους,καλο τσιμπουκι υγρο και βαθυ(οσο μπορουσε) συνεχισαμε με αυτην απο πανω οπου φαινοταν να το ενιωθε ατιμα το πεος μου ετσι οπως την ειχα κλειδωσει και αρχισε μικρες κραυγες,συνεχισαμε ιεραποστολικο, μετα στα πλαγια, μετα doggy και στη συνεχεια γλυψιμο ξανα για να τελειωσω.καθολη τη διαρκεια φαινεται να το ενιωθε μιας και το νινακι της ηταν αρκετα στενο και γι αυτο το λογο υπηρχε και η ανάλογη συμμετοχη..γενικα εμεινα ικανοποιημενος στο τελος γι αυτο και επηλθε η ανατροπη..να το 3-1 που λεγαμε!..εμεινα ομως με την απορια και θελω να δοκιμασω και το ξανθο..
οι κοπελες απ'οτι μου ειπε η τσατσα προσφεραν και πρωκτικο αλλα δεν ανεφερε κατι για duo καθως απο οτι ειχα μαθει το μαγαζι δεν ακολουθει αυτη τη πολιτικη (μεχρι στιγμης)..μπορει να κανω λαθος γι αυτο ας ενημερωσει καποιος..

παμε γι αλλα..Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού