Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΚουλΣυνάντηση σήμερα με Πολίνα! Είχα να πάρω κανά 3 μήνες city tour και σκέφτηκα πως είναι καλό να ξαναδοκιμάσω. Κλείνω Πολίνα και ήταν ελεύθερη, προφανώς γιατί η κοπέλα με τις υπηρεσίες της είναι για 100άρικα, και όχι για 250άρικα! Πηγαίνω και ξεκαθαρίζω τις υπηρεσίες,,,αν δεν το έκανα η πίπα θα ήταν με προφύλαξη, πράγμα που σε κάνει να αναρωτιέσαι γιατί να μην δεν πας βαρδαράκο που με 60 το κάνουν και χωρίς προφύλαξη! Εμφανισιακά είναι ωραία, όπως στις φώτο! Από σώμα είναι καλούτσικη, βυζιά δεν έχει και ούτε περίμενα να δω! Εγώ πήγα να πιπώσω το ωραίο στοματάκι με το ωραίο προσωπάκι, αλλά έπεσα έξω! Το ξεκίνημα ήταν καλό, με φιλάκια και χαδάκια! Απλά προσπαθούσα να της βάλω δάχτυλο και δεν μπορούσα ήταν κλειστό και ήθελε gel για να μπει μέσα, μέχρι που είπε να μην προσπαθώ να της το βάλω! Πάμε στην πίπα, την οποία την συμφώνησα πριν δώσω τα λεφτά να είναι χωρίς προφύλαξη αλλιώς δεν θα μου το έκανε! Άθλια πίπα, μου το έπαιρνε περιμετικά και δεν έβαζε το καβλί μου μέσα της με την δικαιολογία ότι μυρίζει! Αρχίδια το είχα ξεπλύνει καλά, και αναγκάστηκα να το ξαναπλύνω για να το βάλει λίγο ίσα ίσα μέσα της...Γαμήσι, χύσιμο και δεύτερος γύρος! Την είπα να με κάνει πίπα για να χαλαρώσω και ξεκίνησε πάλι την άθλια περιφορά της γλώσσας της περιμετρικά, δεν το έβαζε στο στόμα της και ξενέρωσα! Μου είπε να βάλει προφυλακτικό και την είπα ΟΚ και μου έκανε καλή πίπα αλλά έγλειφε το προφυλακτικό! Αν μου έκανε πίπα με αυτόν τον τρόπο που έκανε όταν έβαλε προφυλακτικό θα ήμουν ευχαριστημένος! Έπειτα γαμήσι σε διάφορες στάσεις και στο τέλος την ζήτησα να με κάνει ξανά πίπα χωρίς προφύλαξη για να τελειώσω! Δέχτηκε να με κάνει την περιμετρική άθλια πίπα της, και προσπάθησα να βάλω λίγο δάχτυλο στο μουνί της, που τώρα μπήκε λόγω gel που είχε βάλει στο γαμήσι, όχι πολύ βαθιά γιατί το απέφευγε. στο τέλος την είπα να μου το παίξει λίγο μιας και αυτή η περιμετρική πίπα ήταν ξενέρωτη και τελείωσε το ματς ισοπαλία αφού δεν μπόρεσε να με τελειώσει δεύτερη φορά! Ίσως ήταν το δεύτερο χειρότερο city tour μου, μετά την Gloria που ήταν για μπάτσες, και πάλι από το ίδιο πρακτορείο...Ήταν το τρίτο city tour μου γι αυτόν τον χρόνο, πολύ πιθανό δεν θα υπάρξει άλλο γι αυτόν τον χρόνο και κλαίω τα λεφτά μου για δεύτερη φορά! Συμβουλή μου είναι να επισκέπτεστε μόνο κορίτσια με δυνατές κριτικές γιατί τότε υπάρχουν λίγες πιθανότητες να κλάψετε τα χρήματα σας!
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού