Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν λιγο γυρισα απο την Τσαρκα, εκανα μια βολτα στην Φωκαιος και σε μερικα κοντινα στην φυλης οπου δεν βρικα τιποτα αξιολογο (εκτος απο ενα ωραιο μωρακι καπου στην αρχη της Φωκαιας το οποιο μετανιωσα που δεν δοκιμασα)

Anyway τελικα περασα στο 19 στην Αντριαννα ενω ημουν σε διλημα. Οταν περασα στην αρχη απο εκει ειχε βγει ενα παιδι απο πριν και ηταν ευχαριστημενος και η κοπελα φαινοταν να εχει μια 'τρελα'.
Ετσι ενω δεν μου αρεσε εμφανιασιακα (για τα γουστα μου τουλαχιστον) ψηλη αδυνατη ξανθια με σκυλοφατσα ειπα να περασω εκει.

Ο χωρος φαινοταν καλος με ac στο σαλονι παρολα αυτα στο δωματιο δεν δουλευε, περιποιημενος και φαινομενικα καθαρο αλλα το σεντονι ειχε κατι λεκεδες γενικα αποδεχτος και μετριος χωρος.

Λοιπον ερχετε γδυνετε και με ρωταει αν θελω πιπα με η χωρις, της λεω με και βαζι την καποτα και αρχιζει. Η πιπα μπορω να πω ηταν πολυ καλη επαιζε με τα αρχιδια, ψιλοβογκαγε, δεν εβαζε χερι (κατι που μου αρεσει) και ηταν σχετικα βαθια, παρολα αυτα ειχε μια σταση που δεν μπορουσα να πιασω πολλα. Παρολα αυτα αξιζε, οταν της ειπα μετα απο λιγο να αρχισουμε μην τελειωσω στην πιπα καθυστερησε λιγο (σαν να μου φανηκε οτι ηθελε να γλυτωσει το γαμισι αλλα αρχιδια θα γλυτωνε).

Αρχιζουμε γυρναει ανασκελα και παμε για ιεραποστολικο, παω να βαλω τα ποδια της στους ωμους μου και δεχετε κανονικα, παρολα αυτα δεν βολευτικα ιδιαιτερα απο αυτην την σταση, συνεχισα λιγο κλασικα οπου βογκαγε πολυ πιστευτα και δυνατα, της λεω να γυρισει στα 4 και παρολο που δεν δεχτηκε με την μια ειχε τροπο, δεν ειπε οχι αλλα 'μην τον βγαζεις απο μεσα μου κτλ με καυλιαρικη φωνη'.

Την Γυρναω στα 4 αρχιζω το πισωκολλητο και εκει συνεχιζει με τα βογγητα μετα απο λιγο ζηταω και κωλο οπου και και εκει αρχισε τα δικα της 'γαμα με ετσι να το ευχαριστηθω και εγω, να χυσω κτλ', σιγα μην την αφηνα και μετα απο λιγο μπλα μπλα της το βαζω στην πισω πορτα οπου εκει ηταν και το αποκορυφωμα, καθαρη και πολυ στενη! χωρις να βαλει κρεμα της τον εβαλα ενω κραταγε το προφυλακτικο να μην βγει, με το που μπηκα στο στενο κωλαρακι της αρχισε πολυ πιο δυνατες φωνες και παρα το δυνατο σφυροκοπημα δεν διαμαρτηρηθηκε καθολου, μετα απο αυτο δεν αργησα καθολου να τελειωσω.


Γενικα τα αξιζε τα λεφτα της αρκετα επικοινωνιακη και ευδιαθετη, δεν φαινοταν να κανει αγγαρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
46
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού