Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Ολγα εχουν πει πολλοι οποτε εγω απλα θα συμπληρωσω. Ειμαι λατρεις των ωριμων δεν λεω, η θεια Ολγα ειναι βεβαια Gilf κι οχι milf αλλα εχει κανει παρα πολυ καλο ρετουσαρισμα και στεκεται πολυ καλα. Στο κρεβατι ηταν εξυπηρετικοτατη θα ελεγα. Με το μπηκε η πρωτη κουβεντα ηταν : ησυχα ησυχα χωρις βιαζεσαι! Εγω να βιαστω μαλακας ειμαι! Ξαπλωσε κι αρχισε με χαδια και φιλακια μετα "καβαλησε" απο πανω και αφου την ειχα παινεσει για το τι κορμαρα ειναι, μου εδεινε τα βυζια για παιξιμο. Να σημειωθει οτι εχει γινει καλη δουλεια διοτι νομιζεις οτι ειναι καμμιας με τα μισα χρονια. Και σε αφη και σε στησιμο! Μετα περασαμε στο τσιμπουκακι και επειδη ειπε οτι ημουν πολυ καθαρος (μολις ειχα κανει μπανιο)και ημουν και "φρεσκοξυρισμενος" εδωσε προσοχη σε ολη την περιοχη. Να σημειωσω οτι τα μπαλακια τα προσεξε ιδιαιτερα και μαλιστα σε ολη την διαρκεια εκει ειχε το νου της, με χαδια κ.λ.π Ιεραποστολος για αρχη που μαλιστα τονισε το σιγα σιγα! Κι αφου μπηκε το νερο στ αυλακι μου ξαναπροσφερε βυζακι για θυλασμα, ποτε δεν προσβαλουμε! Μετα γυρισε λιγο στο πλαι αφου ξανμαλαξε λιγο μπαλες και εριξε κατι φιλουδια στον Περικλα! Παιξαμε ετσι για λιγο μετα την γυρισα παλι ανασκελα με τα ποδια σπαγατο σχεδον και αφου με ξανατραβηξε για φιλακια και γλωσιδια, εγω βυζαξα για λιγο και ... τελειωσαμε. Δεν με αφηνε να σηκωθω, με απαλο τροπο με κραταγε συν οτι ειχε κανει κορμοψαλιδα στα νεφρακια! Αφου σηκωθηκα ελεξε την καποτα να δει ποσο εχυσα λεει?? Κι αφου ψιλοκουβεντιασαμε για λιγο και το ποσο της αρεσαν τα μπαλακια μου! ελεος πια, μου εδωσε ενα φιλι και με χαιρετησε. Εγω θα ελεγα οτι σε οσους αρεσουν οι ωριμες, σιγουρα η συγκεκριμενη αξξιζει μια επισκεψη. Το τιμαει το 20αρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Όλγα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού