Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέο κοριτσι που δεν ειχα ξαναδει αλλα που κατι μου θυμιζε,στη πορεια όμως αντιληφθηκα ότι το προσωπο της όταν χαμογελουσε εμοιαζε αρκετα με την σκαρλετ γιοχανσον(την ηθοποιο) και γι αυτό το μπερδεμα..Το προσωπο όμως δυστυχως ηταν και το αδυνατο σημειο της αφου σε μια πιο κοντινη επαφη διαπιστωσα ότι ειχε ακμη..για σωμα όμως δεν το συζηταμε,ηταν απαιχτο,ψιλη λεπτη ξανθια αλλα με γυμνασμενο οπισθιο συστημα και ένα πισινο απιθανο ομοιο μ ένα σφριγηλο μηλαρακι.Αφου μπηκε στο δωματιο την εβαλα να ξαπλωσει οπου και δεχτηκε τις προκαταρκτικες μου υπηρεσιες αβιαστα και συνεχεια προς δικη μου εκπληξη ανεβηκε αυτή από πανω κανοντας μου τα ιδια φιλωντας με σε λαιμο και σωμα.Στη συνεχεια συντομο στοματικο και κατευθειαν στα τεσσερα αφου είναι η πρωτη σκεψη που κανεις μολις την δεις στο σαλονι..εκει και μετα από δυο λεπτα με ρωτησε αν τελειωσα προς εκπληξη μου όχι τοσο με το υφος του βιαζεται να σε τελειωσει αλλα μ ένα υφος αποριας που σ εκανε να σκεφτεις ότι οι πελατες η’ οι εραστες της μαλλον ηταν συντομοι στη διαρκεια της πραξης,τελος παντων..συνεχισαμε φυσικα αφου ουτε σκεψη για χαλαρωση πισωκολλητα,κατοπιν μπρουμητα ,ιεραποστολικα και πλαγιαστα οπου ηρθε και το τελος αφου ειχα γευτει αρκετα και στο βαθμο που ηθελα το σεξι κορμι της.Μια καλη περιπτωση για μενα σημερα ειδικα από τη στιγμη που ηθελα κατι καινουργιο που θα ξυπνουσε τις γενετησιες ορεξεις μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού