Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
βολτουλα σημερα το πρωι με ενα φιλαρακι στην παροδο!ειχαμε ορεξη για γελακια κ χαβαλε!μπαιναμε κ βγαιναμε οπως οταν ειμαστε πιτσιρακαδες στην φυλης!γελια με τις τσατσαδες γελια κ χαβαλες μς τα κοριτσια μιας κ τις περισσοτερς τις εχουμε παρει κ μας γνωριζουν πια!αφου μια τσατσα σημερα με χαιρεταγε απο μακρια λες κ ημουνα ανηψιος της!τελος παντων αρκετα σας κουρασα!
ανεβαινουμε τα σκαλια κ η τσατσα αρχιζει την παρουσιαση!βγαινει κ η αφροδιτη!ρουμανακι εντελως τρελλιαρικο κ μες στην ενεργεια φοραγε ενα καπελο κ χορευε!δοντια γαματα με μεγαλα γραμματα αλλα ποδια πολυ γυμνασμενα ποδια!κατι που μου αρεσε κ μπηκα!
στο ζουμι τωρα!ανεβαινω στο πανω το δωματιο!αρκετα καθαρος ο χωρος κ με επιπλα ψιλορετρο!να σου κ φτανει η αφροδιτη!πολυ ενεργεια το κοριτσι κ στην τσιτα!χαμογελο κ γελιο συνεχεια!ελληνικα δεν ξερει λεξη οποτε ξεκινησα τα τελεια αγγλικα μου κ αισθανομουν οτι ημουν εξωτερικο!παιδια τα μπουτια της ειναι πετρα αφου οπως μου ειπε κανει συνεχεια ποδηλατο!στηθος ωραιο σιλικονατο κ κολαρακι συμπαθητικο!τα δοντια της με χαλαγαν πολυ!σκαει με την κρεμα στο χερι!οταν το βλεπω αυτο μου πεφτει πριν σηκωθει!ξεκιναει μια διλεπτη πιπα που μονο να στον σηκωσει δεν μπορει!ατεχνη με δοντια χωρις αισθησιασμο!χουφτωμα κολου κ βυζιων ελευθερα!με τα πολλα μου σηκωνεται!κ δωστου κρεμα!παω να τον βαλω ιεραποστολικα αλλα που!σαν να πηδαγα αερα!μου πεφτει!αρχιζει να μου τον παιζει κ αφου μου σηκωθηκε την γυρναω στα 4 οπου με θεα την πανεμορφη κολοτρυπα της καταφερα να χυσω!
πιτσιρικα τρελιαρα ειναι που δεν το εχει το αθλημα!θελει βελτιωση μεγαλη στο sex!πουλαει τρελα στο σαλονι κ σε ψηνει να μπεις!χορευει κουναει κολο κ πουλαει τρελα!οποτε προσοχη παιδια!δεν μου αφησε ασχημη εμπειρια αλλα σιγουρα δεν θα ξαναπαω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού