Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γραφω με καθυστερηση!μετα απο αρκετα ποτακια(δεν εβλεπα μπροστα μου με λιγα λογια)ηθελα να διωξω τα χοντρα!δεν ειχα το κουραγιο για πολλα μπες βγες στα σπιτακια κ ετσι πεφτει το ματι μου σε μια ταμπελα που ελεγε ελενη καινουργια ελληνιδα!χτυπαω κουδουνι κ ανοιγει η πορτα!τσατσα δεν υπαρχει στο εν λογο σπιτι!η ελενη ειναι κ αυτοπαρουσιαζεται μιας κ ειναι δικο της το σπιτι!ετσι που την ειδα με το φορεματακι που φοραγε κ το κ τα βυζια μπροστα λεω δεν γαμιεται!πληρωνω κ μπουκαρω!
η ελενη ειναι αναμεσα στα 40-45 αλλα εντελως απερηποιητη γυναικα!(το καταλαβα στο δωματιο).ερχεται κ ξεκιναμε την συζητηση!γενικα ειναι προσχαρος ανθρωπος κ πολυ ταλαιπορημενη στην ζωη της!μου ειπε οτι τωρα ηρθε χανια το σπιτι ειναι δικο της κ οτι τωρα ξεκινησε αυτη την δουλεια!παλια δουλευε αθηνα σε κολομπαρα!αυτα ολα καθωσ μου επαιζε τον ΜΠΕΚΟ!απο σωμα τωρα βυζια πεσμενα αρκετα πατσοκοιλακια χωρισ να ειναι χοντρη κ αυτο που με χαλασε πολυ ηταν το αξυριστο μουνι της!που πας madam την σημερον ημερα να συναγωνιστης τα κοριτσοπουλα με αξυριστο μουνι!που πας χωρις μαλλι στην πενα απο κομμωτηριο!κ που πας χωρις βαμμενα νυχια στα χερια κ στα ποδια?θα το κλεισεις σιγουρα το μαγαζι σου!η πουτανια θελει φτιασιδι!οπου υστερεις εμφανησιακα πρεπει να το διορθωνεις με ολα αυτα τα μεσα που διαθετεται σημερα οι γυναικες!κ στο κατω κατω το κορμι σου πουλας!φροντισε το να σε φροντισει κ αυτο!τελος παντων!
στο ζουμι τωρα αφου μου σηκωθηκε με το παιξιμο που περναει καποτα κ ξεκιναει την πιπα!της ζητησα να μουγυρισει με τον κολο στο κεφαλιστο πλαι!ετσι στην πιπα χουφτωνα κολο βυζια κ δεν την εβλεπα!η πιπα της ομως παιδια πολυ καλη!δυνατη νευρικη κ με ρυθμο!πολυ ρυθμο!ανεβωκατεβασε το κεφαλι γρηγορα κ αισθανοσουν την γλωσσα πανω στο κεφαλι!μετα κανα 5 λεπτο χουφτωματος κολου κ βυζιων κ δυνατης πιπας κατεθεσα!λιγα λογακια κ μετα εφυγε!την χαιρετησα οπως εφευγα!καθοταν στο καναπεδακι κ καπνιζε!
η ελενη προσπαθουσε να με κανει να περασω ωραια καθολη την διαρκεια της παραμονης μου!κ αν κ αργα καθαρη γυναικα ειναι!μπορει να μην εχει σωματαρα.αλλωστε ολοι δεν γεννιομαστε μοντελα!αλλα αν θελει να δουλεψει θα πρεπει να ασχοληθει με τον εαυτο της αρκετα παραπανω!κομμωτηριο μανικιουρ πεντικιουρ βαψιμο κ παπουτσια!που πας ρε ελενη με αυτα τα παπουτσια!φορα κανα καβλοπαιδιλο!φορα κανα καβλοτακουνο!εκτος κ θες να σου ρχονται μονο γεροι βιτσιοζοι!
το σωσε με την πιπα της αλλιως θα με μουτζωνα στον καθρεφτη!λιωμα ποτα ξανα!

ΓΡΑΨΤΕ ΚΡΙΤΗΚΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΜΙΝΟΩΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού