Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη 16.30 στο ιδιο οικο δουλευει κ η ξεπετα η ροξανα κ αυτη ρουμανα οπως κ η αντριαννα, η αντριαννα τιμαει το 20αρικο κ ειναι σαν να γαμας σε τσοντα,
μπαινει στο δωματιο κανει κοπλιμεντο για το αρωμα μου κ αρχιζει να με μυριζει απο πανω μεχρι κατω λες κ ηταν σκυλος,μου λεει πως κ περασες γιατι με θυμαται απο
ποιο παλια κ της λεω επειδη θελω να σε ξεσκισω κ μου λεει αυτο να κανεις ,ανεβαινει απο πανω μου κ αρχιζει να με φιλαει στο λαιμο κ στο στηθος ενω εγω εβαζα ενα
ενα τα δαχτυλα μου στο μουνι της οταν εβαλα 3 δαχτυλα επιασε το χερι μου και το εσπρωχνε ολο και ποιο βαθια αυτο για κανα 3λεπτο,μετα ερωτηση για πιπα χωρις ,της λεω χωρις
περνει το υγρο μαντηλακι με καθαριζει κ αρχιζει μια φανταστικη πιπα χωρις χερια με φτυσιματα γλυψιμο αρχιδιων κ προστυχα βλεμματα ,την γυριζω για 69 καθαριζω το μουνακι της
με μωρομαντηλο κ την την εγλυφα ενω της γαμουσα τον κωλο κ το μουνι με τα δαχτυλα μου χωρις αυτη να διαμαρτηρεται ισα ισα να με παροτρυνει να συνεχισω και μαλιστα ποιο δυνατα,
περασμα προφυλακτικου κ με καβαλαει απο πανω με απιστευτη συμμετοχη,την γυριζω στα τεσσερα κ αρχιζω να τηνγαμαω δυνατα ,εγω ηθελα να της σκισω τον κωλο και αυτη πε παρακαλαγε
να μην σταματησω την ειχα ξεμουνιασει ,της λεω θελω να σου σκισω τον κωλο ,σαλιωνει την κωλοτρυπιδα της κ μπαινω μεσα της μετα απο τρια σπρωξιματα σπαει το προφυλακτικο ,
μου λεει σε τιμωρησε ο θεος που ηθελες να μου σκισεις το κωλαρακι κ δεν συνεχισες να μου γαμας το μουνι μεχρι να χυσω , ειναι φοβερα επικοινωνιακη κ προσχαρη ,
φυσικα δεν με αφησε ετσι μου ειπε αφου δεν εχυσες ελα να στο παρω πιπα παλι φανταστικο γλυψιμο κ τελειωμα στο σωμα της γιατι στι στομα δεν θελει, την ειχα ξαναπαρει
οταν δουλευε φυλης αλλα τωρα εχει βελτιωθει παρα πολυ , αν δεν ηταν αναλαμπη θα την ξανατιμισω οπως ξ δηποτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.770
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού