Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΜετΑ τα γραφόμενα του συναγωνιστή πήγα κ εγώ στην μαγια να δω το καινούργιο κορίτσι!ξανθιά με μες μαλλιά γαλάζια ματιά κοντά στο 1.70 πιασμενα τα μαλλιά κοτσο!βγήκε με ένα μαύρο στριγκακι όπου κατα την παρουσιάση μου τον κουναγε στα μούτρα!λέω δε γαμιεται τι έχουμε να χάσουμε εκτός Απο 30€;
Περνω απλό κ μπουκαρω στο δωμάτιο!ήρθε κ η μαγια λοιπών !προκαταρτικα λίγα ,ξεκινάει μια πιπα αδιάφορη για εμένα αν κ προσπαθούσε!αρχιδια δεν ακουμπησε!πράγματι της αρέσει να καβαλαει!μετα κανά 5 λεπτο αλλάξαμε στα 4 όπου κ τελείωσα!καλη συμπεριφορά αλλα με αφήνει αδιάφορο!30€ περνούν κ πρέπει να τα τιμούν!δεν είναι studios. Είναι ντελα κ να μην το ξεχνάνε!στην Αθήνα τα ντελα περνούν Απο 15-20€ κ περνάς καλύτερα!θα μου πεις μονοπωλειο εδω!το ξέρω!Ο χορός θα μπορούσε να ήταν καθαροτερος. Όχι μόνο εκει. Σε όλα τα Σπίτια της περιοχής!εγω πλέον τους κάνω παρατηρήσεις για σεντόνια κ γενικότερη καθαριότητα. Δεν μασαω!τουλάχιστον ας είναι καθαρά κ ας μην έχουν κ τόσο καλές υπηρεσίες!δεν με τρελανε η Μαγια!σίγουρα δεν θα ξαναπαω!η τσατσα η καλύτερη που παίζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lkjhgfdsaa

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού