Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστίνα είναι μια γυναίκα κοντά στα 50 με παρα πολυ ωραίο σώμα!θα την ζήλευαν πολλές πιτσιρικάς!το στήθος της παρα πολυ όμορφο Απο αυτα που μου αρέσουν!θα το χαρακτηριζα χυμωδες στήθος!αν κ είναι η 4η φορά που πάω στην Χριστίνα δεν έχω καταλάβει ακόμα αν είναι φυσικό η όχι!ότι κ να είναι πάντως εμένα μου αρέσει!ηχριστινα είναι ιδιοκτήτρια του σπιτιού κ Απο ότι έχω καταλάβει δουλεύει με στάνταρ πελάτες!κ αυτο γιατί εκτιμαει τα χρήματα που περνει μέχρι τελευταίο €.όχι σαν κάτι αλλα κοριτσακια που μόνο να σε φάνε κοιτάζουν κ να τελειώνουν!στο ζουμί τώρα!αν δεν σας αρέσουν τα GILF μην πάτε!εμένα μου αρέσουν!
Η Χριστίνα 5 καθαρή κ το Σπιτι το πιο καθαρό Απο όλα εκει στην περιοχή!μπαίνει στο δωμάτιο κ συζητάμε κανά 5 λεπτό αφού με ξέρει πια!ξεκινάει με γλυψιμο στον λαιμό κ κατεβαίνει στήθος κ κοιλιά ενώ ταυτόχρονα στον παίζει!παράλληλα βγάζει κάτι αισθησιακες ανάσες που λειτουργούν εντελώς καυλωτικα!γλυφει τον κορμό του πεους κ κανει με την γλωσα της στιγμιαία ακουμπηματα στο κεφάλι λες κ σου περνάει ρεύμα στο πουλί!φοράει σκουφο κ ξεκινάει παιδιά μια φανταστική πιπα που στην μινοως δεν παίζει άλλη!αρχιδια δεν ακουμπαει καθόλου!κρίμα γιατί αν το έκανε θα έπαιρνε nobel πιπας!Χουφτωμα ελεύθερο αλλα δεν αφήνει να την ακουμπας στο μουνι!μια φορά που πήγα να την πιάσω Απο κατω τραβήχτηκε πολυ διακριτικά κ φυσικά δεν επέμεινα χωρίς να με ξανερωσει με την κίνηση της!κυρία πραγματική στους τρόπους της αλλα κύριος κ εγώ στην συμπεριφορά μου!συνεχίσαμε ιεραποστολικα στο πλάι κ για τέλος στα 4!πολυ ωραίο κορμί κ αντέχει σφυροκοπημα!δεν δισανασχετει κ δεν βιάζεται!θέλει όπως λέει να έχεις μια καλή εκσπερματωση γιατί για αυτο πας εκει!κ είναι αρκετά στενή πράγμα που σημαίνει ότι δεν βάζει αλοιφές κ τέτοιες βλακιες!της 2 φορές τελείωσα στα 4 τις άλλες 2 στην πιπα!
Η Χριστίνα σίγουρα στα νιάτα της είχε αναστατωσει πολυ αντρικό πληθυσμό κ σίγουρα έχουν γίνει τροχαία στο πέρασμα της!αν την προσεξεις καλα κ προσπαθήσεις να την φανταστείς νέα εκει θα καταλήξεις!ήταν πολυ τσαχπινοπουτανιτσα!άλλωστε το λέει κ Μονή της ότι είναι χρόνια στο κουρμπετι!
Καλή γυναίκα η Χριστίνα κ πάνω Απο όλα σέβεται τα λεφτά που της δίνεις!για λάτρεις των gilfs!αλλιώς μην πάτε καθόλου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού