Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126731
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγαινα για ελβιρα σημερα γιατι μου ελειψε αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη πετυχα την Ξενια την Ουκρανεζα-γνωστη στους Λαρισαιους συναθλητες απο την Βυρωνος.Η καυλιαρα τσατσα μου ειπε οτι η ελβιρα πηρε off προσωρινα λογω το οτι κουραστηκε συνεχη βαρδια να δουλευει.
Πληρωσα το παραβολο των 30 αργυριων κ εισηλθα στο δωματιο.Το δωματιο καθαρο,με καθαρα σεντονια,το μονο που ελειπε απο την τουαλετα ηταν το χαρτι...Ξαπλωσα κ περιμενα την Ξενια ακουγοντας την απο το διπλανο δωματιο οπου βρισκοταν με συναθλητη..
Οταν τελειωσε με το καλο κ ηρθε σε μενα,αρχισαμε τα προκαταρκτικα με τριψιματα,φιλακια κ μπολικο αρμεγμα τις τεραστιες natural βυζαρες της...την χουφτωσα παντου,ετριψα το καυλι μου στα γυμνα της βυζομπαλα,ρουφηξα τις βυζαρες της κ στην συνεχεια ακολουθησε ενα σφιχτο τσιμπουκι απο την Ξενια με πολυ παθος...(αρχιδια δεν εγλυψε)...μια σταση καναμε κ μοναδικη,η ξενια απο πανω,την γαμησα καλα,παιρνοντας ματι απο τον καθρεπτη στα πλαγια...με 15 λεπτο σφυροκοπημα η ξενουλα εχυσε πανω στα παπαρια μου,βογγαγε κ μετα απο λιγο εχυσα κ γω μεσα στο μουνι της...πρεπει να ειχε βαλει κ κρεμα γιατι η αισθηση ψιλοχανοτανε σε καποιες στιγμες...μια χαρα ενα τιμιο 30 αρι...Για αυτους που δε κολλανε τοσο στην εμφανιση κ προτιμουν τα αρκετα παχουλα μωρα,θα περασετε καλα...Ρωτησα για Ελβιρα το ποτε επιστρεφει αλλα ουσιαστικη απαντηση δεν πηρα...προς το παρον θα παιζει μπαλα εκει η Ξενια...Κουλ

ΥΓ:η τσατσα πηγε να με βαλει σε λαθος δωματιο οπου βρισκοτανε συναθλητης που περιμενε την ξενια με τα αρχιδια φατσα φορα...Money MouthMoney Mouth...γυρναει η καυλοτστσα κ μου λεει δε πειραζει ειδαμε κ λιγο γυμνο,την ειδα γουσταρε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού