Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπελα την ειχα δει αρκετες φορες και ηθελα να περασω γιατι μου αρεσε και το βλεμμα της αλλα και τα ποδια της,κυριως αυτά..και σημερα ημουν ετοιμος να φυγω όταν για καλη μου τυχη αφου πιασαμε για λιγο τη κουβεντα κυριως από δικη της πρωτοβουλια τη ρωτησα καποια πραγματα για μεσα στο δωματιο..εκει καταλαβα ότι μαλλον αυτά που ηθελα από αυτή τη συναντηση θα τα επαιρνα και πραγματι δεν διαψευστηκα.Μπαινοντας στο δωματιο της ζητησα να ξαπλωσει και για αρκετα λεπτα ειχαμε μονο προκαταρκτικα,η κοπελα ηταν πολύ θερμη και ανταποκρινοτανε στις κινησεις μου,κατοπιν φορεμα προφυλακτικου και κατοπιν καναμε ερωτα,τρυφερο ερωτικο μωρο που το αισθανεσαι στο κρεβατι.Τελειωμα πλαγιαστα με το μωρο και ενώ εχω τελειωσει να μου βαζει το χερι στην κλειτοριδα της για να τελειωσει,ωραια σκηνη ενώ παραλληλα να συνεχιζει να κουνιεται,τοσο ηδονικη ηταν η στιγμη που εχω την εντυπωση ότι μου ξανασηκωθηκε και για λιγα δευτερολεπτα συνεχισα αρκετα δυνατα,αν δε φοβομουν μηπως υπαρχει προβλημα με το προφυλακτικο ετσι και το εβγαζα και συνεχιζα πολύ πιθανον να ειχαμε νεα διεισδυση.Μια πολύ καλη επιλογη λοιπον μ ένα μωρο που όταν κανεις ερωτα σε κοιταει στα ματια,αυτό τα λεει όλα…Να συμπληρωσω ότι η κοπελα είναι γυρω στο 1,70 με κοντο καρε μαλι και ένα φορεματακι στ οποιο εντυπωση κανουν τα μακρια της σεξι ποδια,ενω το δωματιο εχει μια ατμοσφαιρα και ενα φωτισμο τετοιο που πραγματικα σε προδιαθετει για ωραια πραγματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελίζα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού