Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236228
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εκανα την βολτα μου στην περιοχή ψάχνοντας για κατι καλο και είπα να δοκιμάσω την αλέξια ενα γλυκο ρωσσιδακι με κλασσικο σωμα ρωσσίδας το οποιο μου αρέσει.ψηλο με ωραιο δερμα,απαιχτο κωλι και φυσικο στηθος.καστανη με ωραιο ματι.

στο δωμάτιο φανηκε πολυ ενθουσιασμενη και ειχε αρκετο πάθος δημιουργώντας μια κατάσταση οπου εμενα προσωπικα με καβλωσε αμέσως.γλυψίματα στις ρόγες,γλύψιμο τα @@,στησιματα τρελα,κτλ κτλ..είχε τοσο όρεξη και παθος για την π..τσα μου που αν ηταν καποιος άλλος θα έλεγε οτι ειναι νυμφομανης,αλλα εγω ως γνωστος καχύποπτος που είμαι μου πέρασε απο το μυαλο οτι "ενταξει,... μπορεί να ειναι και μια υπερβολή που δίνει σε αυτο που κανει για να τραβηξει τις εντυπωσεις,να γραψουν ολοι καλα λογια και να έχει πελατια μιας και ειναι καινουργια μεταγραφη απ'οτι ακουσα στα Κ4.
στο κυριως μενου τωρα εχει καλα στησιματα,θα μπορουσε και καλυτερα.. και αν εκοβε και λιγο να σου λεει αυτο το κλασσικο "μουρο μου" που λενε ολες απο τα στριπτιτζαδικα θα ηταν πολυ καλυτερα.εγω τουλαχιστον οταν το ακουω ξενερωνω λιγακι.

παντως αυτο που κανει,το κανει καλα και σε εντυπωσιαζει..αξιζει μια δευτερη δοκιμη για επιβεβαιωση απο μερους μου.
Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού