Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Αλισια ειναι μια ομορφη ξανθια Ρωσσιδα,γυρω στα 25-28 οπως την εκοψα,ωραιο λεπτο κορμακι,βυζακι σχετικα μεγαλο που γεμιζει τη χουφτα με το παραπανω και τελειο στητο ασπρουλιαρικο κωλαρακι.Πολυ καιρο την απεφευγα αν και μου αρεζε και τελικα δεν ειχα αδικο.Σημερα ομως την πατησα και μπηκα τελικα στο απλο προγραμμα των 30ε.
Μπαινει λοιπον στο δωματιο και οπως ειναι ντυμενη και ορθια σκυβει αμεσως να μου βαλει καποτα στη σταφιδα.Τι κανεις την λεω?Ακομα δεν μπηκες...ελα να καυλωσουμε λιγο πρωτα.Α δε γινεται ετσι μου λεει...Στραβα αρχισαμε της λεωΘυμόςΘυμός οποτε καπου εκει καταλαβαινω οτι η συνευρεση ειχε ηδη τελειωσει ουσιαστικα.
Ερχεται να μου κανει πιπα κι εγω παω να της γλειψω τα βυζια και εκτος οτι τραβιεται μου σπρωχνει και το κεφαλι προς τα πισωΘυμόςΘυμός
Εχοντας βαλει σαν τσουβαλι την καποτα ξεκιναει μια πιπα της πλακας εντελως,χωρις ρυθμο,μου ζουλαει και τ'αρχιδια συγχρονως ωστε να με πονεσει,δεν καυλωνω καθολου οποτε τη σταματαω γιατι εχω αρχισει να φορτωνω κιολας.
Τη γυρναω μπρουμυτα και αρχιζω τριβομαι πανω της μπας και καυλωσω καπως αν και με καποτα λιγο δυσκολο ετσι.Κατεβαινω προς τα κατω,τη φιλαω στα κωλομερια,βλεπω δεν αντιστεκεται οποτε χωνω και τη γλωσσα μου στη σουφρα της και την αρχιζω γλειψιμο.Σφιγγει τα κωλομερια ταχα οτι δε θελει...Χαλαρωσε της λεω γιατι ετσι κι αλλιως δεν κανεις τιποτα αλλο,ασε με να σε γλειψω τουλαχιστον.Τελοσπαντων η σουφρα της ηταν απολαυστικη μπορω να πω,διοτι διαθετει πολυ ωραιο ασπρουλιαρικο κωλαρακι και ηταν και πεντακαθαρη.
Πρωτη σταση αυτη απο κατω με μισοσηκωμενη πουτσα και μπολικο τζελ,κατι υπερβολικα βογγητα σε βαθμο ξενερωματος.Δε γινεται τιποτα ετσι γυρνα πισωκολλητο της λεω...και παιρνει ρε παιδια παλι το τζελ και βαζει.Τη χωνω λιγο αλλα παλι δε καυλωνω με τιποτα.Ξαπλωνω αρχιζω το παιξιμο μονος μου και τη βαζω να μου φερει την κωλοτρυπιδα στη μουρη παλι.Φτανω σχεδον στο χυσιμο οποτε την λεω καβαλα λιγο απο πανω να σε χυσω μεσα.Καβαλαει αναποδα,κανει καμια δεκαρια ανεβοκατεβασματα και πανω που ειμαι ετοιμος να πυροβολησω τραβιεται η μαλακω γιατι κουραστηκε λεει και μενω με τον πουτσο στο χερι και τελειωνω με παιξιμο.Ενα κουνημα ακομα ηθελα γαμω την πουτανα μου.Καταλαβαινετε το ξενερωμα εκεινης της στγμης φανταζομαι...
Ξεχασα να πω οτι και στις 3 στασεις ειχε και το χερι της στο μουνι για να μη τη χωσω βαθια.
Συμπερασμα...η κοπελα ειναι για τα μπαζα εντελως.Στην ουσια κανει ενα απλο περασμα απο το δωματιο και φευγει.Δεν εχει διαθεση για τιποτα,δεν εχει τεχνικη σε τιποτα,δεν ξερει να σε καυλωσει,δεν ξερει ουτε καν να προσποιηθει με τα ηλιθια βογγητα και φωνες που βγαζει.Ειναι σα να μην εγινε η σημερικη καταθεση και φυσικα δε την προτεινω σε κανεναν.Και λαβετε υποψιν οτι ειχα τρομερες καυλες απο το πρωι σημερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.270
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού