Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη χθες το απόγευμα,γύρω στις 20:00 και αφού είχα φάει ένα σταρ κλαμπ στα γκούντις είπα να ρίξω κι ένα πούτσο στην ΜίνωοςΓλώσσα.Η Μάγια είναι ρουμούνα,γύρω στα 23-25,2αρακι βυζί,αδύνατο σώμα,ωραίο κωλί.Προσφέρει 69 και ελέυθερο στοματικό στο 40αρι,το οποίο δεν τίμησα μιας και δεν την ήξερα και από χθεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μπαίνοντας συστηθήκαμε,έβαλε ολίγη κρέμα και ξεκίνησε κάποια ωραία προκαταρτικά τρίβοντας το κορμί της στο εργαλείο μου και δίνοντάς μου τα βυζάκια της για πιπίλισμαΓλώσσαΓλώσσα.Μετά ακολούθησε ένα αρκετά καλό τρομπόνι,το οποίο έχει περιθώρια βελτίωσης,και μετά με δική της αυτοβουλία με καβάλησε και άρχισε να χοροπηδάει στο καβλί μου,έχοντας βάλει τα χέρια της στα κάγκελα του κρεβατιού(αυτό που λέμε της πουτάνας το κάγκελο)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Έδειχνε να το γουστάρει πολύ το γαμήσι σε αυτή την στάση και μιας και μου άρεσε κι εμένα συνεχίσαμε έτσι για κανα 5λεπτο,ώσπου την γύρισα στα 4 για να απολάύσω και την θέα από πίσωΚουλΚουλ.Πραγματικά πολύ ωραία θέα και πολύ καλή οπισθοκίνηση.Είδα ότι η πίσω τρυπούλα ήταν δουλεμένη,αν και δεν περιλαμβάνεται στο μενούΘυμός.Την σφυροκόπησα όσο άντεξα και εξουθενωμένος παρέδωσα το υγρό μουΣπασίκλας.Πλύθηκε και με χαιρέτησε.Μια αρκετά καλή επιλογή,που ίσως να τιμήσω και στο μέλλον.Φεύγοντας η ευγενική τσατσά μου πρόσφερε καραμελίτσαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάγια
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού