Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι σου είναι η στιγμη..εκει που ειχα αρχισει να σκεφτομαι ότι ισως θα επρεπε να κατεβασω λιγο τις απαιτησεις μου και να μην ασχολουμε με τις ωραιες γυναικες γιατι μονο προβληματα μπορουν να σου δημιουργησουν ερχεται η ιδια η ζωη και σου δειχνει το δρομο,και ο δρομος τελικα είναι να κανεις αυτό που σου λεει η καρδια σου και η ψυχη σου.Αλμπινα λοιπον και ουσιαστικα μιλαμε για ένα ξανθο αγγελο,ψηλη και εντυπωσιακη όταν σου αποκαλυπτεται το κορμι της με μικρες ατελειες που δεν αξιζει να της συζητησω η¨μαλλον να της συζητησω γιατι όταν την παρεις στα πλαγια και βλεπεις αυτό τον υπεροχο κωλο και εχει βαλει τα χερια της στο κρεβατι εκει πραγματικα είναι όλα τα λεφτα.Στ αγωνιστικα προκαταρτικα ειχαμε αλλα δε συγκινηθηκε,αξιοπρεπες στοματικο αλλα ολη η ουσια ηταν στ αγωνιστικα οπου και στις τεσσερις στασεις,πισωκολητα,μπρουμητα,ιεραποστολικα και πλαγιαστα εδωσε ρεστα.Αψογη λοιπον και επι της ουσιας επιβεβαιωνεται και αυτό που εχω καταλαβει πια πολύ καλα για το τι θελουν οι κουκλαρες γυναικες,το μυστικο δεν θα σας το πω,θα το αφησω καλυτερα για τον εαυτο μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλμπίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού