Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειτα απο κατι δουλειες που ειχα στα περιξ της φυλης,ειπα να κανω μια μινι τσαρκα και μπηκα εδω οπου εκδιδονταν δυο Ρουμανακια προφανως απο οτι καταλαβα απο την εμπειρια μου.Η μια ξανθια και η αλλη μελαχροινη με ελαφρως πεσμενα βυζια.Ημουνα ετοιμος να φυγω αλλα ακουω την μαγικη φραση απο την τσατσα ''ακαπωτο τελειωτικο στο στομα'' και επειδη ειμαι φαν του συγκεκριμενου ειπα να δοκιμασω την τυχη μου,που τελικα αποδειχτηκε πως δεν με συνοδευε σημεραΝτροπή
Μπαινω λοιπον μεσα,ερχεται το μελαχροινο το οποιο ηταν πολυ ευαισθητο σε χουφτωματα(ολο τραβιοταν και ολο ''μη'' ηταν).Αφου τα ξερω αυτα τα τσιγγανορουμανακια οτι δεν κανουν για τιποτα,τι το θελα;;;;;;;Χμμμ;.Παντως δεν μπορω να πω οτι ηταν και αδιαφορη.Για να μην πλατιαζω, το τσιμπουκι για το οιποιο μπηκα δεν το χει.Πολυ ατεχνη πιπα,δεν ηταν κι οτι καλυτερο.Τελικα τσιμπουκι καλο μονο τα μιλφ κανουν,τα πιτσιρικια δεν το 'χουν,ειναι θεμα εμπειρειας βλεπετε!!!!!!!Στο συγκεκριμενο αθλημα δυο ειναι οι κορυφες: Αντριαννα απο διδυμου και Ευα απο φυλης 92 και αλκιβιαδου!!!!!!!!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Billy7
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
866
Πόντοι:
1.920
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού