Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα από μια μεγαλη βολτα σημερα ειδα τη γιαννα ,μια ξανθια κοπελα που δουλευε και στην αγ μελετιου ως στουντιοκοριτσο οπου την ειχα τιμησει εκει μαλλον όμως με απογοητευτικες εντυπωσεις.Οταν η υπηρεσια μου ανεφερε τ ονομα της καταλαβα ότι θα ηταν αυτή και δεν θα εμπαινα ελα όμως που το κορμακι που φορουσε αφηνε ακαλυπτο τελειως το γουνακι της και όταν γυρισε και πισω ο πισινος και τα ποδια της ηταν χαρμα ιδεσθαι..αφου εκανα μια βολτα ξαναπηγα και την ρωτησα αν θα μπορουσα να την παρω στα ορθια με μενα από πισω και αφου το σκεφτηκε πολύ λιγο δεχτηκε.Ετσι εδωσα και εγω το εικοσαρικο αφου υπυθεσα ότι δεν θα ηταν για πολύ περισσοτερα αφενος αφετερου ημουν και εγω τοσο ερεθισμενος που ημουν ετοιμος για διεισδυση αυτοματα χωρις πολλα-πολλα.Μπαινοντας στο δωματιο όμως με μενα στα ορθια και αυτή πανω στο κρεβατι στα γονατα διαπιστωσα ασυνειδητα μια αλλαγη,και χαδια και φιλια ειχαμε στο στηθος της και φιλια από αυτή στο κορμι μου με μεγαλη διαρκεια..Η κοπελα εκει που δεν το περιμενα πραγματικα με ειχε φτιαξει ηδη αρκετα,στη συνεχεια της ζητησα εγω να μου βαλει προφυλακτικο καθως δεν σταματαγε να φιλαει το κορμι μου και τη πηρα πισωκολλητα με μενα στο εδαφος ορθιο και αυτή στο κρεβατι,ημουν πολύ καβλωμενος ηδη και νομιζω αυτή η ενταση μεταδοθηκε και στην κοπελα αφου υπηρχαν καποιοι αναστεναγμοι από μερους της μικροι αλλα πραγματικα ειλικρινεις,δευτερη εκπληξη.Στο τελος πηγαμε στο τοιχο οπου εκπληρωσε και την επιθυμια που της εξεφρασα στο σαλονι με πολύ πιο εντονες κινησεις αυτή τη φορα κλεινοντας αυτή την ευχαριστη παρενθεση στην σημερινη καθημερινοτητα μου με ευχαριστες εντυπωσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού