Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 29106
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι τυχερός φαίνεται...μιας και η 1η μου κριτική έρχεται μετά από θετική επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο.
Πρώτα τα περί στούντιο:
1. Ωραίος χώρος, εύκολα προσβάσιμη περιοχή, λίγο περίεργοι τύποι κυκλοφορούν τριγύρω αλλά μην δίνετε σημασία.
2. Τα δωμάτια μια χαρά. Εκεί που ήμουν εγώ είχε και ένα τεράστιο καθρέφτη και τα έβλεπα όλα. Άλλη φάση.
3. Πετσετούλες, καθαρό δωμάτιο, σεντόνια κτλ
4. Η τσατσά μια χαρά. Ούτε πολύ μπίρι μπίρι και κατευθείαν στο ψητό.

Τώρα τα περί Αντρεα:
1. Τρελό μωρό-τρελό κορμί. 1.75 και για εμένα που είμαι 1.83 μου ήταν οκ. Είχα διαβάσει κριτικές και σε άλλα σαιτ που έλεγαν για παραπανίσια κτλ. Αηδίες δεν έχει τίποτα η κοπέλα. Ντάξει δεν είναι πιπίνη είναι σίγουρα στα 30 αλλά σφιχτό κορμί και σφιχτό νινί.
2. Δυστυχώς ο μαλάκας δεν πήρα ισπανικό ή 69 (πήγαινε στα 70 η τιμή με φουλ στα 100) και πήρα το απλό τον 50. Η αλήθεια είναι φοβόμουν μην βγεί φολα και δεν είμαστε για πολλά έξοδα. Μεγάλο λάθος. Έχει η δικιά σου κάτι κρεμαστάρια τα οποία είναι και σφιχτά (έχει γίνει καλή δουλειά) και μαλακά συγχρόνως. Είναι must λοιπόν για βυζολάγνους. Επίσης είναι αρκετά όμορφη στο πρώσοπο και ευγενική.
3. Ξέρει καλά ελληνικά όπως επίσης γνωρίζει τα ατού της και ξέρει να τα χρησημοποιεί. Κατά την διάρκεια του σεχ πετάει και κανα ελληνικό (σκίσε με με την π...α σου κτλ κτλ).
4. Στα των υπηρεσιών...η κοπέλα είναι πολύ δεκτική και επαγγελματίας...όπως είπα και πιο πριν ο μλκσ δεν πήρα φουλ (δεν θα ξανακάνω το ίδιο λάθος) οπότε την έβγαλα με πίπα και 2 στάσεις. Είναι και απογευματινή ώρα όσο ναναι μετά την δουλειά δεν είχαμε και υψηλή απόδοση. Αλλά με του που αρχίζει το τρίψιμο στα βυζιά, μου κάνει "έχασες που δεν πήρες ισπανικό" και της λέω ευχαριστώ πολύ, κάγκελο ο δικός σου. Φοράει σκούφο για αρχίζει το κλαρίνο. Το κατέχει. Μόνο αυτό μπορώ να πω. Deep, με φτυσίματα, πουτσοσκάμπιλα και με άφησε αρκετές φορές να της κρατάω το κεφάλι για deep. Αν συνέχιζα λίγο ακόμα θα είχα τελειώσει σίγουρα. Ανεβαίνει πάνω λοιπόν και αρχίζει το πήδημα. Όπως είπα σχετικά σφιχτή, για μια γυναικά της ηλικίας της και των χλμ που έχει διανύσει, και να σου τα βυζιά στην μάπα μου, βουτιά κανονική, λίγο βρωμόλογα έτσι για την φάση. 10λεπτό χτύπημα και πάω για πισω κίνηση. Πρίν όμως την βάζω στα γρήγορα μια πίπα και δεν λέει όχι. Αντιθέτως κάνει μια πιπα πάλι με πάθος. Γυρνάμε πίσω κίνηση με τους βύζους να πηγαίνουν βόλτα και εγώ να ζουλώ και κανα χαστουκάκι στα κολαράκια έρχεται το τέλος. Μου λέει θα τα πούμε την επόμενη φορά λες και το ήξερε. Ε της λέω ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!! Χαμόγελο

Συμπέρασμα: Μην διστάσετε καθόλου. Δυστυχώς, για εμένα τουλάχιστον, εργάζεται απογευματοβραδινές ώρες οπότε μπορεί να μην βολεύει μερικούς. Εμένα δεν με βόλευε και τόσο γιατί μετά την δουλεία, όσο ναναι, είναι κουραστικό. Αλλά η συγκεκριμένη αξίζει...είναι όλα τα λεφτάΧαμόγελο Αν μπορούσα να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία θα την έβαζα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
94
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού