Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν το meeting μου με την Tiffany διαβαζα τις κριτικες των προηγουμενων και δεν τις πιστευα!Λεω:δεν ειναι δυνατον τοσοι διθυραμβοι!Πραγματικα παιδια και λιγα εχουν ειπωθει!Μιλαμε το κοριτσι ειναι απιστευτο τοσο απο ομορφια οσο και απο την ολη κατασταση!Με το που μπηκα μεσα και την ειδα μου επεσε το σαγονι! Υψος 1,77 με 1,80 προσωπαρα και κορμι απιστευτο!Καναμε χαβαλε και διαφορα τετοια με αστεια για τα διασημα σουσι του Βaby(εγω τις πηγα τα λουλουδακια μου), και μετα απο λιγο με αρχιζει σε κατι γλωσσοφιλα απιστευτα!Τις λεω ας κανω ενα ντουζακι μωρο μου.Σε χρονο Dt βγαινω και αφου ξαπλωνω αρχιζει να εξερευνει ολο μου το κορμι με τη γλωσσα της,και ξεκιναει μια απιστευτα υγρη πιπα διχως χερια που ανα πασα στιγμη μπορουσα να καταθεσω το σπερμα μου!Κρατηθηκα ομως και τις γυρναω το κορμι προς το μερους μου και κανουμε ενα 69 το οποιο κρατησε κανα 20 λεπτο ακομα.Πραγματικα εδειχνε οτι το γουσταρε απιστευτα!''Μωρο μου,θελω να μπω στο υπεροχο μουνακι σου'' της λεω,βγαζει προφυλακτικο και ανεβαινει απο πανω μου οπου και ξεκινησε ο καλπασμος!Ηρεμα στην αρχη και σιγα σιγα ανεβαιναν οι ρυθμοι.Μετα απο λιγο μου εκανε κατι βαθεια καθισματα με τα ποδια λυγισμενα και εκει τα ειδα ολα!Η θεα του κορμιου της σε αυτη τη σταση ειναι απιστευτη και ειδικα οταν κοιταζε ολο λαγνια το καυλι μου να της σκιζει το υπεροχο μουνακι της!Φυσικα δεν αντεχα αλλο και μετα απο λιγο πεταξα την καποτα και εχυσα πανω στο πανεμορφο προσωπακι της!Τα ειχα δει ολα απο το πρωτο γαμησι παιδια!Μετα το ντουζακι ηπιαμε το κρασακι μας χαβαλε παλι και ξανα φιλια και μπαλαμουτια απιστευτα.Πλαγιαστο 69 παλι κανα 10 λεπτο παιχνιδια με το μουνακι της σολο μετα απο μερους της και μου στηνεται στα 4(doggy style).Αισθησιακο γαμησι στην αρχη με απαλο δακτυλακι στο πανεμορφο κωλαρακι της οσπου ανεβηκαν παλι οι ρυθμοι και την αρχιζω σε ενα σφυροκοπημα ατελειωτο που οσο πιο δυνατα την γαματα τοσο εσκουζε απο καυλα αυτη! Εκει πεσαμε κατω απο το κρεβατι οπου συνεχισαμε σε διαφορες στασεις οπου μετα απο λιγο της τα εδωσα στο στηθος της.''Να δουμε τι αλλο θα γινει σημερα ρε πουστη μου λεω''Μπανακι ξανα χα χα χου χα και μου λεει μερα απο λιγο'':Nα σου κανω ενα μασαζ που γουσταρω να κανω''.Μου αλοιφει ολο το κορμι και ξεκιναει ενα υπεροχο καυλωτικο μασαζοχαδι που ετρεμα απο την καυλα!Μετα απο λιγο με βαζει οπως ειμαι μπρουμητα να κατσω στα τεσσερα και ξαπλωνει ανασκελα ,χωνεται κατω απο τα ποδια μου και αρχιζει να μου γλυφει τον πουτσο και τα αρχιδια μου σαν παγωτο.Η ολη αυτη φαση κρατησε γυρω στο τεταρτο οπου και εχυσα για τριτη φορα(αν ειναι δυνατον) ουτε και γω ξερω που!Δεν ξερω τι αλλο να πω για αυτη την κοπελα που πραγματικα το εδειχνε οτι το ευχαριστιοταν οσο και γω!Ειναι η γυναικα που μπορει να σε καταστρεψει αν παρασυρθεις.Για μενα ηταν οτι καλυτερο μου εχει τυχει μεχρι το επομενο!Αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
lalak
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
653
Πόντοι:
4.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού