Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το καυλοπίπινο Λάουρα με τουρλωτό κωλαράκι. Είναι πολύ ωραίο αλλά τελικά δε σε προδιαθέτει για καλό κρεβάτι, ωστόσο πέρασα μέσα στο δωμάτιο - κελί που ευτυχώς η γκόμενα ήταν μικρόσωμη και χωρέσαμε μέσα. Η κοπέλα ήρθε με χαμόγελο και τα τυπικά…… Ξαπλώνει δίπλα μου και πάει να μου φορέσει αμέσως προφυλακτικό. Επ, τι κάνεις εκεί παιδάκι μου τις λέω. Άσε μου λέει πρώτα αυτό κάνω και μετά όλα τα άλλα. Δε θα τα πάμε καλά λέω και στραβοκοιτάει η τσαουσεσκίνα. Τι βάζω από κάτω και πάω να γλύψω τα ωραία βυζιά της. Μη μη, άρχισε τις μαλακίες, πάω να την χαϊδέψω κάτω τράβαγε χέρια, την έκανα όμως και υπέκυψε κάπως μετά από έντονη πίεση μου. Και ψιλοπαραδόθηκε πάντα όμως με κακισμένο υφάκι και αρνητική διάθεση. Έρχεται η ώρα του πιπονιού, κατεβαίνει κάτω και άρχισε με λύσσα να τον ρουφάει ολόκληρο μέσα αλλά το έκανε με τόση ταχύτητα λες και έτρεχε GTI με 240 χλμ. Αϊ στο διάολο της λέω και τη βάζω από κάτω να τελειώσω. Έχει πράγματι αρκετό στενό νίμου, το μόνο που άξιζε από την όλη ιστορία. Στο τέλος ζήτησε και συγγνώμη για την κακή της ημέρα και μου είπε κάτι μαλακισμένες δικαιολογίες που ούτε κατάλαβα τι εννοούσε. Απλώς εγώ της είπα ότι πρώτη φορά έρχομαι μαζί της και θα την θάψω κανονικά. Και πάλι απάντησε "εγω ξέρω τι κάνω"
Συμπέρασμα: To κοριτσάκι είναι απαράδεκτο στις υπηρεσίες της και δε κάνει για αυτή τη δουλειά. Δε πρέπει να δελεαστεί κάποιος από την εξωτερική εμφάνιση της και το ψευτοσόου που κάνει στο σαλόνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.321
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού