Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 46 10
FKK/Sauna Club 76649
Γενική Εντύπωση
 
8.0
οι περισσοτεροι τα εχουν πει ολα για το αρτεμις αλλα ας προσφερω και γω ταπεινα το δικο μου σχολειο για το συγκεκριμενο ναο.
σαββατο πρωι ξεκιναμε με φιλαρακι μου αφου καναμε μια βολτα στο κεντρικο βερολινο για το αρτεμις με αμαξι φυσικα.το βρηκαμε αμεσως με το gps.το αρτεμις απο εξω ειναι σαν ξενοδοχειο.μπαινεις μεσα πληρωνεις 80ευρω για εισοδο (πολλα κατα την αποψη μου) θα επρεπε να ηταν 50ευρω για αυτα που προσφερει σαν υπηρεσιες ΧΩΡΙς να περιλαμβανει σεξ.
μπαινουμε μεσα φοραμε τα μπουρνουζια τα οποια θα επρεπε να ηταν λιγο πιο καλοπλυμμενα Εμμμμ και μπαινουμε στην κεντρικη εισοδο οπου θυμηζει κλασσικο κωλαδικο περαν του οτι εχει κατι στρογγυλους καναπεδες με συρομενες κουρτινες σε περιπτωση που δεν κρατιεσαι και θελεις να το ριξεις εκει το πρωτο ημιχρονο..πινουμε ενα καφεδακι και κοζαρουμε τα μωρα..ειχε για ολα τα γουστα..2 μαυρες,2 ταυλανδεζες,γερμανιδες,ρωσιδες,ρουμανες,βουλγαρες..οι περισσοτερες καθοντουσαν και η θα εκανες κινηση εσυ να τις φωναζες να ερθουν κοντα σου για συζητηση ή θα ερχονταν αυτες μετα απο λιγο..γενικα ομως καμμια πιεση..κοσμο δεν ειχε πολυ μιας και ηταν πρωι ακομα 12-13:00..ηπιαμε το καφεδακι και καναμε μια γυρα ειχε μεσα σινεμα..γυμναστηριο (γαματο) πισινα οπου κανεις δεν εμπαινε..τουλαχιστον οσο ημουν εγω..μαλλον δεν ηταν και τοσο καθαρη..σαουνα,χαμαμ,μασαζ που πληρωνες..και ενα μπαρ πιο πισω που μπορουσες να δεις μπαλα.οι κοπελες ηταν αρκετα καλες σε εμφανιση αλλα μερικες ειχαν συμπεριφορα οτι να ναι..οχι ολες ομως..γενικα αποφυγεται τις ρουμανες και τις βουλγαρες μακρια..αν και το φιλαρακι μου εφαγε φολα απο γερμανιδα..
καναμε τις βολτες μας στο μαγαζι ηπιαμε τους καφεδες ριξαμε γελιο..χαχαχα-χουχουχου με τις κοπελες..και εγω πηρα 2 ενα τρελο ρωσσιδακι βαλερια που μου εκανε ενα απιστευτο γ@μησι που θα μου μεινει αξεχαστο αλλα δεν θα αναφερθω γιατι ηδη εχω γραψει 2 κριτικες ζουμερες..επισης πηρα και ενα πολωνεζακι που εσκασε στο τελος κατα τις εξι ωρα και με κολλησε οποτε λεω ας ριξω ενα για το τελος..δεν θυμαμαι ονομα δυστυχως για να το γραψω.

τα θετικα του αρτεμις:ειναι κατι το μοναδικο και θα πρεπει ΚΑΘΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗς ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ να παει τουλαχιστον μια επισκεψη στο ναο..επισης ειναι ωραια εμπειρια να εχεις ολες τις ανεσεις μπροστα σου και ταυτοχρονος να εχεις να διαλεξεις απο μια ποικιλια γυναικων και να κανεις το γουστο σου.

τα αρνητικα του αρτεμις:πολλες κοπελες οι οποιες ταξιδευουν απο αλλα μερη για να ερθουν να δουλεψουν στο αρτεμις ειναι μεγαλες φολες και θελει μεγαλη προσοχη στα λεφταδακια σας.εγω επειδη γνωριζω την γλωσσα ετυχε να ακουσω συζητηση διπλα μου μια γερμανιδα με μια μαυρη να λενε ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ για τους πελατες και ξενερωσα ατιμα!..οποτε προσοχη και καλο scouting!
τα δωματια τουλαχιστον σε αυτα που μπηκα εγω ηταν επιπεδο για να μην πω φυλης, ας πω στουντιο..ηταν χυμενα και οι κοπελες εβαζαν την πετσετα για να κατσεις στο κρεβατι.
επισης οσο περνουσε η ωρα και γεμιζε το μαγαζι κοσμο κατα τις 7 οι γκομενες αρχισαν τις μαλακιες και τις ξεπετες.
δεν μπορω να θυμηθω κατι αλλο τωρα αλλα γενικα τα comfort που προσφερει ειναι λιγο εικονικα δεν προκειται να τα χρησιμοποιησεται ολα και γιαυτο θεωρω πολυ το 80αρι για εισοδο.
..το φαγητο ηταν τελειως μαπα..μονο κατι που εμοιαζε με παστιτσιο τρωγοτανε.

εντυπωση μου εκανε: ο μεγαλος αριθμος ατομων που δουλευουν και ειναι αφαντοι..οπως καθαριστριες,ηλεκτρολογοι,security guards κτλ..και η αψογη συμπεριφορα ολων των ατομων του μαγαζιου καθε ηλικιας που ηταν ολοι κυριοι και δεν πετυχα κανεναν να αρχισει τις μαλακιες τυπου "μιλαω δυνατα,βριζω,φωναζω,μεθαω..κτλ κτλ.."..ισως να ηταν και η ωρα φυσικα.

μια επισκεψη ξαναξιζει.. ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Απριλίου 16, 2011
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Όχι πολύ καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Όχι πολύ καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Κακό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
βαλερια
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
200
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
5-6 ωρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού