Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 4708
Γενική Εντύπωση
 
9.0
συνεχεια απο την προηγουμενη κριτικη..οπως προειπα εψαξα ολα τα αλλα μαγαζακια του βερολινου.. γυρω-γυρω με το gps αλλα παντα πετυχαινα μονο 2 κοπελες αντε 3τρεις να δουλευουν και δεν μου εκαναν για τα γουστα μου..
γενικα απο οτι καταλαβα οι γερμανοι εχουν ΚΟΛΛΗΜΑ με τα ΜΙΛΦ και με τις ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΓΚΟΜΕΝΕς.

πανω στην αναζητηση βρισκω αυτο το μαγαζακι το οποιο ειναι σε μια οχι και τοσο καλη περιοχη,αρκετοι τουρκοι,καζινο γυρω γυρω,σεξ σινεμας και τετοια.
κλασσικα οπως ειπα και πιο πριν το αναγνωριζεις απο το θυροτηλεφωνο απλα αυτο ειχε και μια ταμπελιτσα μικρη σαν αυτη που εχουν οι δικηγοροι στις πολυκατοικιες και οι γιατροι..και εγραφε SALON PRESTIGE.η οικοδομη τελειως χαλι να ομολογησω καμμια σχεση με το ROYAL,ανεβαινουμε στο πρωτο οροφο..ανοιγει η τσατσα μας οδηγει σε ενα δωματιο με 2 καρεκλες και περιμενουμε να μπουν τα μωρα μεσα ενα ενα..περνανε με χειραψια και μου μενουν 2 στο μυαλο η λουσυ που και τελικα επελεξα και μια ακομα που εμοιζε παρα πολυ με την sexy cora,ιδιο στυλ,τατουαζ στο σωμα,piercing,τουμπανα βυζους κτλ..και οι 2 γερμανιδες..τις ξανακαλουμε μεσα και επιλεγω το πρωτο μωρο.μελαχρινο με απιστευτο πρασινο ματι,φυσικα στηθη και μια απιστευτα ξεσκισμενη κολλαρα που με εκανε να τα χασω..δεν ρωτησα για πρωκτικο,λαθος δικο μου.
προγραμματα 40ευρω 15 λεπτα με ακαποτο. 60ευρω 30 λεπτα με ακαποτο. απο τα πιο φτηνα που συναντησα στο βερολινο.τα περισσοτερα ειχαν ταριφα απο 60 και 80ευρω.
ο χωρος του μαγαζιου ιδιος με δικα μας στουντιο..(οσο πιο προσεγμενος μπορει να ειναι).με οδηγει η κοπελα στο δωματιο..νιπτηρας πετσετα,παντοφλες ολα στη θεση τους.ετοιμαζομαι και ερχεται η κοπελα.λιγη συζητηση στην αρχη και αμεσως η κοπελα φαινοταν οτι γουσταρε αυτο που εκανε.
ξεκιναει με ενα απιστευτο τσιμπουκι με πολυ σαλιο και βαθυ..οπου προσπαθουσα να σκεφτομαι καμια μαλακια αλλη για να μην χυσω..μουδιασα..στη συνεχεια εναλλαγη 3-4 στασεων με απιστευτη συμμετοχη οπου και κατεληξα σε μια σταση πλαγια και εκει που την καρφωνω μου λεει.."χτυπα με στον κωλο σκαμπιλια" (στα αγγλικα φυσικα)..η γκομενα γουσταρε τρελο γ@μησι..συνεχιζω εκει και ειμαι ετοιμος να χυσω αλλα σταματαω τελευταια στιγμη την γυριζω σε cowboy πανω κατω..και συνεχιζω..λιγο πριν χυσω κρατιεμαι και την βγαζω εξω και της το δινω στο στομα για τελειωμα..
νομιζω ενα απο τα καλυτερα γ@μησια που εχω κανει σε μαγαζι...ακομα και τωρα που τα γραφω και τα σκεφτομαι..καυλωνω..
βγαινοντας συναντω ενα τρελο ξανθο που μολις εβγαινε απο αλλο δωματιο και δεν το ειχα πετυχει..οι κοπελες στο μαγαζι πρεπει να ηταν γυρω στις 6-7 οταν πηγα εγω.
στην εξοδο παω να βγω και λεει η τσατσα στην κοπελα παρε τον πελατη λιγο μεσα στο δωματιο ακομα γιατι ερχεται καινουργιος πελατης να μην συναντηθουν στην εισοδο..Η ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ..επαγγελματιες.μιλαω λιγο με την κοπελα στο δωματιο..και αποχωρω ικανοποιημενος. ΚουλΚουλ

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
λουσυ
Σύνηθες κόστος γαμησιού
40 ευρω
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
60 ευρω
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50 ευρω

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού