Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιτελους ακουσα απο το στομα της την αγαπημενη φραση καθε μπουρδελιαρη,και ναι η τζουλια εχυσε..ξεκινησαμε με πολυ καλα προκαταρκτικα και αυτη τη φορα ξεκινησαμε πισωκολλλητα καθως εκρινα οτι ηταν ετοιμη γι αυτη τη σταση αν και δεν τη συνηθιζουμε.Το στησιμο της αλλα κυριως οι δικες μου κινησεις επετρεψαν πληρεις διεισδυσεις μεχρι την στιγμη που την εφερα να ξαπλωσει μπρουμητα,εκει ξεκινησε η αντιστροφη μετρηση λεγοντας μου..χυνω..και το εννοουσε,πραγματικα οι κινησεις της εδειχναν να το εννοει αφου το κορμι της συσπαζοταν με μεγαλη ενταση..Αφου συνεχισαμε εκει για λιγο στη συνεχεια ιεραποστολικα και τελειωμα στα πλαγια με την ηδονη να φτανει στη κορυφωση αυτη τη φορα και απο τη δικη μου πλευρα.Στο τελος ζητησε να με παντρευτει κιολας,ειναι η δευτερη προταση γαμου που δεχομαι,καλο αυτο ενω μια κοπελα παλιοτερα μου ελεγε you are my husband χαιδευτικα,φαινεται οτι εμπνεω τις κοπελες για σταθερες καταστασεις.Μια ακομη πολυ καλη συνευρεση με την ξανθια σγουρομαλλα τζουλια που θεωρω οτι για τις πρωινες ωρες ειναι η καλυτερη επιλογη,20 ευρω το αντιτιμο χωρις να παιρνει ξενους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού