Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Ξενοδοχεία 34372
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθημερινη..κατα τις 10 το βραδακι..μετα απο λιγο ψαξιμο στα στενακια,το βρικα.
Εξωτερικα φενεται πολυ ωραιο κ χλιδατο(οχι σαν κατι αλα που κανουν μπαμ οτι ειναι γαμιστρονες)
Παρκινγκ εχει στην πισω μερια του ξενοδοχειου.. οχι πολυ μεγαλο,10 αμαξια χωραει περιπου,και ειναι κ πολυ στριμοχτα..αλλα οκ,την κανεις την δουλεια σου.
Εισοδο..ρεσεπτιον..κλειδακι και στο δωματιο!Ολα ωραια κ διακριτικα!
ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!!
Μου εδωσε ενα δωματιο απλο!Μετα απο συζιτιση στο τελος της 'συνεδριας'.. εκανα τα παραπονα μου για τον μικρο χωρο του δωματιου.. και μου ανεφερε οτι υπαρχουν κ αλα δωματια πιο μεγαλα..κ με υδρομασαζ ή και σουιτες ακομα!
Οποιος παει καλο ειναι να ζητησει κατι τετοιο...
Το δωματιο το απλο λοιπον, κοστιζει 13 ευρο το 2ωρο κ 24 το 4ωρο.Προκειται για ενα στεναχωρο δωματιο..καθαρο μεν,με ΤV και κλιματσμο,το μπανιο επισις μιρκο με μονο 2 πετσετες μεγαλες...
Κατι αλο που με χαλασε κ εμενα,τα σεντονια μικρα και ισα ισα καλυπτουν το στρωμα...κ μετα την 'μαχη'.. ειχε βγει εξω το στρωμα οπου ειχε καποιους λεκεδες... Επισης υπυρχε ελειψη καθρεπτων στο συγκεκριμενο δωματιοΛύπη
Στα συν..και πολυ πρωτοτυπο.. υπυρχε ενας καταλογος στο δωματιο με sex-toys κ sexy στολες, που μπορουσες αμα ηθελες να επαιρνες τηλ και να σου φερνανε κατι απο αυτα..(με την αναλογη χρεωση βεβαια)
Αν θα ξαναπηγαινα...?
Ισως,για να δοκιμασω και τα 'καλα' δωματια...
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.559
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού