Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79812
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Λιν είναι το αγαπημένο μου κορίτσι . Δεν είναι τυχαίο ότι είναι η μόνη με την οποία έχω κάνει το super grand slam ,δηλαδή την έχω πάρει σε 4 διαφορετικά στουντιο.(Ακολουθούν με απλά grand slam δηλ. 3 στουντιο οι Αλίνα,Λάρα,Βάλεντινα και Νίκη -Βίκα). Η Λιν λοιπόν κάθε φορά είναι και καλύτερη . Η σχέση μας όχι μόνο δεν εχει φθάρει από τις τόσες φορές,αλλά αντίθετα γίνεται και πιο δυνατή . Κι αυτό οφείλεται στο ότι στις συνευρεσεις μας υπάρχει ποικιλία . Κάθε φορά και κάτι καινούργιο. Η Λιν είναι μανούλα σ αυτό . Στο να εφευρίσκει και να δημιουργεί σενάρια και ρόλους στο κρεβάτι ,ώστε να αποφεύγεται η άνοια και η συνήθεια και προσφέρεται στον πελάτη η μέγιστη δυνατή απόλαυση. Έτσι και στη χθεσινή μετάμεσονύχτια επίσκεψή μου το πρόγραμμα περιλάμβανε πέρα των συνηθισμένων και δυνατό μασάζ και λίγη ποδόλαγνεία,παρόλο που δεν είμαι φανατικός του είδους . Η τεχνική της Λιν απαράμιλλη σε όλα . Είναι αδύνατο ,σε οποία κατάσταση κι αν βρίσκεσαι να μην περάσεις καλά. Να σαι καλά κορίτσι μου κι ελπίζω να μπορούμε να βρισκόμαστε για πολύ καιρό ακόμα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία(Μπέτυ,Γιόκο,Λιν)
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού