Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487274
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παίδες η κριτική μου μπορεί να σας φανεί αρκετά υποκειμενική...αλλά τι να κάνουμε,
η χημεία μας ήταν τέλεια! Κουλ
Λοιπόν, πολύ ωραίο και πεντακάθαρο μαγαζί και η τσα2 που πέτυχα ήταν εκπληκτική και ευγενικότατη που σου προσφέρει και καφέ αν έχει ουρά και πρέπει να περιμένεις... Χαμόγελο Το δωμάτιο που μπήκα πραγματικά μεγάλο, καθαρό και ευρύχωρο. Γρήγορο ντουσάκι και στέγνωμα με σφραγισμένη πετσέτα. Τώρα στο προκείμενο...την Ρωξάνα την ήξερα από τη Φυλής για ένα φεγγάρι που δούλευε εκεί και θυμάμαι ότι γινόταν χαμός...Για μένα έχει απίστευτο σώμα και οι αναλογίες της σε σχέση με το ύψος της (1.75-με τη 12ποντη μπότα που φόραγε της 'έσκαγα' ελάχιστα!) είναι άριστες...και φυσικά έχει τρελλό κώλο (Ρουμάνα γαρ!). Το βυζί της κάποτε ήταν μικρό αλλά τώρα το έχει 'φουσκώσει' ακριβώς όσο πρέπει για να 'δέσει' με τα υπόλοιπα και να πάθω τραμπάκουλο βλέποντας την! Γλώσσα...όμως στην αφή και στη γλώσσα είναι πολύ απαλό. Και τι να πώ για τη μουνάρα της! Σαν τη μελισσούλα σε ανοιξιάτικο τριαντάφυλλο ήμουν 'χωμένος' ανάμεσα στα πόδια της για αδιευκρίνιστη ώρα...Όταν άρχιζε να υγραίνεται με ψιλοσταματούσε αλλά εγώ που να ξεκολλήσω ο άμοιρος...Τα προκαταρτικά της με βασανιστικά χάδια και φιλιά στον κορμί μου (και φευγαλέα φιλάκια στα χείλη) απλά με ηλέκτριζαν..Όταν έβαλε καποτίδιο άρχισε μία από τις καλύτερες πίπες που μου χουν κάνει είτε από γκόμενες ή άλλες τάνες...Παίδες ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα της τέλεια και μάλιστα την άκρη της, με τέτοιο περιστροφικό τρόπο ώστε να πεθαίνω από καύλα! Η γλώσσα της ανεβοκατέβαινε από τη βάση στο κεφαλάκι και μετά να τον αρπάζει στο στόμα με πολύ καλό deepthroat (δεν είμαι βέβαια και κανας προικισμένος!) ώστε ν'αναγκάζομαι να τη σταματάω κάθε τόσο για να μη χύσω...Πολύ αργή, βαθιά και υγρή χωρίς καμιά απότομη ή βίαιη κίνηση ή και δοντάκι ακόμη που να σε ξενερώνει και να χαλιέσαι...αυτό ακρίβως που εγώ αναζητώ σε μια καλή πίπα Γλώσσα... Όπως καταλαβαίνετε, δεν υπήρχε και πολύ περιθώριο για ενναλαγές στάσεων...μια γρήγορη από πάνω όπου το κατέχει αρκετά καλά με συγχρονισμένες και απαλές κινήσεις και κατάθεση σε στάση ιεραποστολική όπου ανέβασα στροφές γιατί δεν άντεχα άλλο ο κακομοίρης Γλώσσα...
Μεγάλο social time χωρίς καμιά ενόχληση από την τσα2...δεν κατάλαβα καν τον χρόνο...πρέπει να καθήσαμε συνολικά κανα μισάωρο στο δωμάτιο...Φιλάκι, αποχαιρετισμός και αναχώρηση με υπόσχεση για σύντομη επανάληψη της συνεύρεσης. Η συγκεκριμένη τσα2 με συνόδευσε και με καληνύχτισε μέχρι την εξώπορτα, όπου και μου έδωσε τα ρέστα (20Ε!) που είχα ξεχάσει στο κομοδίνο λόγω της μαλάκυνσης που είχα πάθει από τη συνεύρεση με τη Ρωξάνα Μεγάλο χαμόγελο ...Έτσι για να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη-σκάφη...

ΥΓ 1: Το μαγαζί έχει λίγο τσιμπημένες τιμές σε σχέση με άλλα, αλλά με ευρύ πρόγραμμα που τελικά άξιζε τα λεφτά του (τουλάχιστον για μένα λόγω Ρωξάνας)
Π.χ. 50Ε-απλό, 60-'ισπανικό', 70-με μασάζ, 80-69, 90-ελευθερο στοματικό, 100-πρωκτικό, 120ή130-φουλ με πρωκτικό και 150-φουλ με τζακούζι. Εγώ πήρα 69. Έχει και κάποιους συνδυασμούς των παραπάνω που δε θυμάμαι πλέον...

ΥΓ 2: Ελπίζω να μην ξεφραγκιαστώ με τη Ρωξάνα ή καταντήσω κανας 'αγαπούλης'... Εμμμμ Λόγω του ότι είμαι νέουπας (φαντάζομαι) δεν μπορώ να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία 'οπως θα θελα και μην νομίζετε ότι είμαι
κανας 'promoter' έτσι? Money Mouth

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν...Ελπίζω να μην κούρασα και πολύ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Hamilcar
Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού