Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδώ και καιρό είχα δει τις φωτογραφίες της Αλίκης και μου κίνησαν το ενδιαφέρον.Όταν όμως, προσπάθησα να την συναντήσω, έπεσα πάνω στην αλλαγή του ονόματός της.Χρησιμοποιούσε το Ιζαμπέλα, αλλά το άλλαξε σε Αλίκη, επειδή το ήθελε η άλλη κοπέλα.Έχω γράψει και σχετική κριτική πριν από λίγο καιρό.
Η Αλίκη λοιπόν, είναι ένα όμορφο, μελαχρινό πιπίνι από τη Ρουμανία.Όπως τη βλέπεται στις φωτογραφίες του σαϊτ, με το όνομα Ιζαμπέλα.Εμφανισιακά μου θυμίζει την Έλενα από Θησέως 40, αλλά είναι λιγότερο παιχνιδιάρα και ναζιάρα.Έχει αδύνατο σώμα, ύψος γύρω στο 1,67-1,70, με ωραίο 2,5άρι αληθινό και στητό στήθος και τουρλωτό κωλαράκι.Μου άρεσε, όπως την είδα στο σαλόνι και πέρασα στα ενδότερα.Μ'έβαλαν στο πρώτο αριστερά δωμάτιο, το οποίο είναι μικρό, χωρίς νυπτήρα ή μπάνιο, και γι'αυτό η χαμξλή βαθμολογία, το οποίο όμως ήταν καθαρό.
Όταν ήρθε η Αλίκη, της είπα, για το μπέρδεμα με το όνομά της και της τόνισα, ότι πρέπει να το αλλάξει και στο σάϊτ.Για όσους ενδιαφέρονται, μου είπε, ότι δουλεύει εκεί κάθε Τρίτη βράδυ.Παράλληλα, είχαμε αρχίσει να χαϊδεύουμε ο ένας τον άλλο κι η Αλίκη έτριβε και τα βυζάκια της πάνω μου.Την ξάπλωσα κι άρχισα να σπατουλάρω το μουνάκι της για αρκετή ώρα, αφού φάνηκε να της αρέσει.Και μετά το ένα έφερε το άλλο.Στάση 69 με την Αλίκη από πάνω, ιεραποστολικό γλείφοντας τις γκαβλιάρικες ρόγες της, στα τέσσερα να τρώει μερικά σκαμπιλάκια στο σφιχτό κωλαράκι της και με την Αλίκη από πάνω, να ανεβοκατεβαίνει στον πρισμένο πούτσο μου με μανία, όπου και τελείωσα.Αυτό όμως που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, ήταν ο τρόπος που δούλευε το μουνάκι της.Το έσφιγγε με τέτοιο τρόπο γύρω από τον πούτσο μου, που δεν το έχω συναντήσει άλλη φορά με κάποια κοπέλα σε στούντιο.Νόμιζα, ότι τον είχε πιάσει με μια μέγγενη.Τέλεια αίσθηση.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αλίκη.Πέρασα καλά, χωρίς να μου μείνει αξέχαστη.Σίγουρα, είναι μια καλή εναλλακτική λύση, για όσους θέλουν να περάσουν καλά με ένα όμορφο πιπίνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού