Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Άσε, μας έχουν πιάσει για μαλάκες στο συγκεκριμένο κωλομάγαζο το πρεζόνι τσάτσος με τη φόλα Μίκη από τη ρουμανία. Πρωτ΄ από όλα, παρά λίγο να πλακωθώ στις κλοτσιές με το κωλοπρεζόνι το τσάτσο επειδή ρώτησα τη φόλα του τι πρόγραμμα κάνει και ζήτησε ρέστα . Τι ρωτάς ρε τι κοπέλα, μου λέει. Κακό αυτό , μπλέξαμε με μαλάκα είπα. Παρ΄ όλα αυτά έκανα την βλακεία και πέρασα μέσα αφού του έδωσα το 20άρικο το οποίο άρπαξε με λιγούρα αλλά και με κακία. Αναρωτιέμαι πως υποστηρίζουμε οικονομικά τέτοια αρχίδια. Η φόλα είπε ότι προσφέρει ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό και πρωκτικό. Πέρασα στο άθλιο δωμάτιο αλλά εκεί έπαθα σοκ. Οι τοίχοι γεμάτο σπέρματα ξεραμένα από τα αλβανοπάκια και ότι άλλο μπορεί να είναι, σεντόνι άπλυτο εδώ και πολλά χρόνια, το δε κρεβάτι πρέπει να ήταν από την εποχή της βύθισης του τιτανικού. Με άλλα λόγια πρέπει να φοράς στολή για βιολογικό πόλεμο για να μπεις μέσα. Ήρθε και η λεχρογκόμενα μέσα με καμάρι μουνάρας και χαμόγελο καλοπιάσματος αλλά δε μπορούσα να πειστώ πια για καλό κρεβάτι όπου και επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες μου. Ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου και το σώμα της πήρε θέση ασφαλείας έτσι ώστε να μη μπορώ να την ακουμπήσω. Σκούπισε με χαρτομάντιλο το πούτσο και άρχισε μία πίπα, μπορώ να πω καλή, όμως χωρίς να επεξεργάζεται τη γύρω περιοχή. Στο ιεραποστολικό παρά λίγο να τη πάρει ο ύπνος, τελειωμένο έπιπλο. Πρωκτικό απέφυγε συστηματικά. Άντε ξύπνα της λέω και έλα να τα ρουφήξεις πράγμα που έκανε υπακούοντας στις προσταγές μου να τρίβει τα παπάρια και να έχει το σούτσο στο στόμα της χωρίς να τον πιάνει με τα χέρια. Τα ρούφηξε όλα μέχρι τελευταία σταγόνα και πήγε για νεροχύτη. Η όλη εντύπωση μου ήταν πολύ αρνητική και φυσικά απορρίπτεται το συγκεκριμένο μπουρδέλο από τις επιλογές μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίκη
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.125
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού