Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα ξύπνησα καυλωμένος και είπα να επισκεφτώ την Πάολα. Οταν εμφανίστηκε στο σαλόνι δεν μου άφησε περιθώριο καθώς η εμφάνισή της είναι εκρηκτική. Ομορφο πρόσωπο με μαύρα μαλλιά, κορμί λαμπάδα με κώλο αψεγάδιαστο, βυζάκια κρυμμένα στη βυζοθήκη τα οποία όταν έκαναν την εμφάνισή τους αργότερα έδειξαν το μόνο ίσως ψεγάδι (μικρό όμως): μικρά και λιγάκι χαλαρά. Πέρασα μέσα στο δωμάτιο το οποίο ήταν χάλι μαύρο. Στο πάτωμα δεν είχε τίποτα να πατήσεις, κάτι, ένα χαλάκι... Το κρεβάτι είχε ένα στρώμα μαλακό χάλια αλλά είχε καθαρό σεντόνι. Τσιμπάει η ευγενική πατσά το 20ρι και αποχωρεί. Το παράθυρο έκανε θόρυβο κάθε φορά που έμπαινε κάποιος συναγωνιστής. Ωσπου να τα σκεφτώ όμως όλα αυτά ήρθε το μωρό μέσα. Γδύθηκε χωρίς να βιάζεται και άρχισε το έργο με χάδια και φιλιά εδώ κι εκεί. Στήθος, λαιμός, κλπ έπαιξε έτσι μέχρι να έρθει η ανόρθωση, όχι πως άργησε και πολύ βέβαια. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα πίπας χωρίς χέρια. Η στάση της κατά την διάρκεια ήταν τέλεια. Εβλεπα μουνάκι και κωλαράκι ενώ το χέρι μου έκανε τις γνωστές ανασκαφές, επιφανειακά βέβαια καθώς το μωρό έδειχνε να μη θέλει εις βάθος. Η θέα όμως ήταν όλα τα λεφτά και η όποια περιγραφή είναι λίγη. Της ζήτησα να πάρει και τα αρχιδάκια στο στόμα όμως αρνήθηκε ευγενικά και συνέχισε την πίπα. Εριχνε καυλωτικές ματιές, έπαιζε με όλους τους τρόπους μέχρι που εγώ της ζήτησα να ιππεύσει. Δεν έβαλε κρέμα καθόλου παρά μονάχα λίγο σάλιο για την αρχική είσοδο. Τέλεια. Μουνάκι σχετικά στενό και χωρίς κρέμα απολαυστικό. Η κίνησή της δε ήταν επίσης όλα τα λεφτά. Μου τον έσφιγγε, πήγαινε πάνω κάτω, δεξιά αριστερά, δεν πρέπει να υπάρχει θέση ή κίνηση που να μην έκανε όσο την άφησα από πάνω. Δεν παρασύρθηκα όμως και μετά από λίγη ώρα της ζήτησα πισωκολλητό καθώς δεν ήθελα με τίποτα να χάσω την υπέροχη θέα. Η στάση της κι εδώ τέλεια. Μπήκα μέσα της με προσοχή και αμέσως προσαρμόστηκε στο ύψος και στο λύγισμα της μέσης που έπρεπε. Την σφυροκόπησα λίγη ώρα μέχρι που ήρθε το τέλος. Μιλήσαμε λίγο μέχρι να ντυθεί πάλι χωρίς βιασύνη με χαιρέτησε κι έφυγε. Το μωρό θα το επισκεφτώ ξανά σίγουρα καθώς πέρασα τέλεια παρ όλο που δεν μου έκανε όλα τα χατίρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού