Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκίνησα την εκδρομή στη Φυλής με την ελπίδα να πετύχω τη μουνάρα που έιχα δει στο Φ92. Ο συναθλητής psolaras με πληροφόρησε ότι ακούει στο εύχαριστο (για προσωπικούς λόγους) όνομα Καρίνα και ότι είναι καλή στα ενδότερα. Μπρεφ διαψεύστηκαν οι ελπίδες. Το τεμάχιο ήταν απόν. Κλαψ, κλαψ Ντροπή
Η θετική μου προδιάθεση συγκάλυψε τα ασθενή προαισθήματα και ανησυχίες ότι κάτι θα μπορούσε να πάεις στραβα. Είχα και λίγη φόρα, από πρόσφατες επιτυχείς εξορμήσεις στο ηρωϊκό Μετάξι, οπότε κοίταξα τα κοντινά καταστήματα. Στο εν λόγω ίδρυμα παρουσιάστηκε ένα καυλιάρικο δίδυμο που μπήκα στο πειρασμό για παρτούζα. Σαν αστραπή όμως πέρασε από τα μάτια μου η βλοσυρή ματιά του κ. Στρος Καν και μαζεύτηκα.
Διάλεξα την πιό κοντούλα. Είχε καυλιάρικο κορμάκι, ήταν σχετικά μικρή(25;), με ωραίο κωλαράκι όρθια βυζάκια και γένικα ένα σουλουπωμένο σύνολο. Τα καστανά μαλιά της χάιδευαν του ώμους της. Τα μαγουλάκια της έφερνα στο νου μου ελαιοχρωματιστές με τα πινέλα τους.
Πέρασα λοιπόν στο ζεστό, μικρό δωμάτιο με τον μεγάλο πλαϊνό καθρεύτη. Δεν έλεγε και πολλά, εφάμιλλο με ένα μέσο του Μεταξουργείου. Δύο ελεεινά μαξιλαράκια ακουμπούσαν στις διαγωνίως αντικρυστές γωνίες του κρεββατιού. Ο οριακά επερκής μαύρος καλόγερος έστεκε δίπλα στο φτηνιάρικο υπόλευκο κομοδίνα. Ο νους όμως ήταν προσηλωμένος στο κορμάκι της απείθαρχης, όπως αποκαλύφθηκε, νεαράς.
Απέυφευγε τηςε προσπάθειές μου γαι χάδια και επέδειξε ιδιάιτερη βιασύνη. Σεξ, σεξ μου έλεγε και έδειχνε το σημέιο του ρολογιού στο χέρι της.
«Μπαρδόν, μαντάμ;» σκέφθηκα και γκρίζα συννεφάκια εμφανίσθηκα στο γαλανό μου όρίζοντα. Τες πα, καυλιάρικο ήταν έκανα τηνν υποχώρηση με την ελπίδα να ολοκληρωθεί ως... ισπανική. Πήρε πίπα ικανοποιητική (αλλά σύντομη) και έκανε και κολπάκια με τη γλώσσα. Στα συν τα συγκρατημένα μουροχαϊδέματα. Εκεί εξαντλήθηκε ο επαγγελματισμός της και η δικιά μου υπομονή. Της ζήτησα ισπανικό. Το είχε αναφέρει η τσα2 στην παρουσιάση του ντουέτου και το επιβεβαίωσε για τη Μαρί πριν μπω στο δωμάτιο.
Η Μαρί στήθηκε στα τέσσερα επειδή έτσι γούσταρε και με πρότρεπε σεξ, σεξ γιατί ή ώρα περνάει. Είχαμε ήδη δαπανήσει 2,5 λεπτά+το δικό μου γδύσημο. Εκεί τα πήρα και σηκώθηκα να φύγω. Τα γύρισε η σενιορίτα και δέχτηκε ισπανικό. Εξελίχθηκε κα΄πως τπ πράγμα. Αντε, λέω από μέσα μου, να προχωρήσουμε. Τσούλισε το πράγμα με λίγο καβαλητή ισπανική, οριζόντιο όπου έκανε και κάτι γελάκια και ψιλοφωνούλες. Τελικά πισοκωλλητό και επήλθε της αενάως ομοιότροπη κατάληξη της πράξης.
Χρησιμοποιεί ελάχιστα ελληνικά. Κατι για ιταλιάνο είπε, αλλά όταν της σφύριαξα κάνα δυό απλές φρασούλες μου δήλωσε ισπανίδα.
Σούμα: Ωραίο και καυλιάρικο μουνάκι αλλά κοιτάει πως να ξεγλυστήσει. Ευδιάθετη ήταν, δεν μου φάνηκε να έχει κάποιο εσωτερικό ζόρι, οπότε απέδωσα τη συμν[εριφορά της στην πονηριά. Δίνει λίγα και η συμπεριφορά της με ενόχλησε. Δεν θέλω ξανά.

Personal comment: Αφού χθες δεν έκατσε τι την ήθελα την ταλαιπωρία; Βγήκα από το δρομολόγιο μου, συν το ταλιράκι πλέον της ταρίφας μεταξουργείου, συν κάτι προβληματάκια στο δίκυκλο που με ταλαιπώρησαν= Ψιλογκαντεμιά. Μικρή παρηγοριά ότι ήταν αρκετά καλό μουνάκι.

After sex: Εμβάθυνση στη φιλοσοφική θεωρία της γκαντεμιάς και της καταλυτικής επιρροής του τυχαίου στο σύντομο βίο μας. Σκέψεις της ταοϊστικής φιλοσοφίας: «Μη κάνοντας τίποτα τα πάντα μπαίνουν σε τάξη». Κάποιες φορές η δικιά μας επιμονή να φέρουμε στα μέτρα μας τα γεγονότα δεν είναι τίποτε άλλο παρά ένα ανακάτεμα του ραγού, όπου το επιθυμητό κρεατάκι χαίνεται στη θολούρα του συνόλου.
Λίγο αργότερα: Μπινελίκια για τα προβλήματάκια της μηχανής. Αργοτερότερα (!) προς το σπίτι: Επιτέλους ήχοι: Τake Five. Σάξο και ντράμς. Ηρέμησα. Εικόνες: Μόνο ότι έβλαπαν τα μάτια μου.

Συγχωρήστε -ακόμα μια φορά- τη φλυαρία μου.
Αν αντέξατε ως εδώ, σας ευχαριστώ.

Sincerely yours
Jopino o A', ο ανεκτικός.

Υ.Γ. Δράτωμαι της ευκαρίας να εκφράσω την αταλάντευτη υποστήριξη μου στη γοητευτική Ξένια (του γνωστού σίριαλ) και τη βαθιά μου επιθυμία να υπερισχύσει των αντιξοοτήτων, σε πείσμα των υποστηρικτών τη μαζοχίστριας δίδας Ελπίδας.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρί
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού