Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236083
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
επισκεψη στα στουντιο της κασσανδρας για γυρα και χαβαλε μιας και μετα την τελευταια ηττα σε ιδρυμα ηθελα κατι σε πιο στανταρ..
αφου εκανα την γυρα μου και ημουν και λιγο ζαλισμενος απο την καυλα ειδα ενα καινουργιο κομματι που μου εκανε κλικ, το ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα..οχι τιποτε το ιδιαιτερο αλλα λεω ας δοκιμασω.
απλο προγραμματακι για την δοκιμη.η κοπελα εχει περιεργο προσωπακι στα χαρακτηριστικα του,μικρο βυζ@κι και ωραιο κωλαρ@κι το οποιο ομως δειχνει ακομα καλυτερο οταν ειναι στημενο στα τεσσερα παρα σε ορθια θεση οταν το λανσαρει στο σαλονι.

στο δωματιο ξεκινησε με κατι ψιλοπροκαταρκτικα και στην συνεχεια περασμα προφυλακτικο οπου και προσπαθησε να παρει πρωτοβουλιες αλλα του στυλ "ασε με να κανω εγω οτι θελω για να σε ξεπεταξω"

δεν το εχει η κοπελα..πρεπει να βελτιωθει αλλιως ας βρει και αυτη αλλη δουλεια..γεμισαμε φολες.
στην πιπα προσπαθουσε να την αποφυγει, οπως και καποιες στασεις που αλλαξαμε, φαινεται οτι ενω ενιωθε το κ@υλι μεσα της και θα μπορουσε να δωσει και αυτη κατι στην ολη κατασταση καποιες κραυγες εστω..απο τις εκφρασεις τις καταλαβαινα οτι προσπαθουσε να μην σκεφτεται αυτο που κανει..το ειπα και αλλη φορα οποια δεν θελει τοσο πολυ και πιεζεται ας παει αλλου να βρισκει τζαμπα πενηνταρικα..γενικα ηθελε να αποφυγει την ολη κατασταση με οποιο τροπο μπορουσε.

για αλλη μια φορα δεν χορτασα γ@μηση. σκεφτηκα να ριξω και ενα στο καπακι στην μονικα που ηταν απο κατω αλλα ειχα εξουθενωθει και εφυγα.

μαυρα στην αμιρα απο εμενα..προσοχη στους υπολοιπους.

παμε για αλλα Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμίρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού