Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452380
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δε θα έγραφα άλλη κριτική για την ίδια κοπέλα για να μη γίνομαι πεζός αν δεν την έβρισκα καλύτερη από κάθε άλλη φορά. Στη σημερινή πρωινή επίσκεψή μου το Αφροδιτάκι απέδειξε το ρητό εχθρός του καλού το καλύτερο. Είχε τέλεια χτενισμένα τα μαλλάκια της και ένα φοβερό βάψιμο που τόνιζε τα πανέμορφα χαρακτηριστικά της. Το χαμόγελό της με σκοτώνει και αφού τα είπαμε λίγο αρχίζει το κλαρινάκι κι εγώ τρίβω το γατάκι της που γίνεται μούσκεμα από το πρώτο δευτερόλεπτο που τον βάζει στο στόμα της. "Θες να παίξω λίγο με το δονητή μου?" Τι να πω όχι? Της τον παίρνω από το χέρι και με αργές κινήσεις τον πηγαινοφέρνω γλείφοντας την κλειτορίδα της. Αφήνεται στο γλειφομούνι για κάνα πεντάλεπτο ζουλώντας τις βυζάρες της. "Γάμα με τη γλώσσα σου και κάνε με να χύσω". Αχ αυτά τα προστυχόλογά της με τρελαίνουν κι αφού μου λέει πάρτα όλα στο στόμα σου της τον χώνω χωρίς δεύτερη σκέψη όπου κι εκεί τα έδωσε όλα μέχρι να με κάνει να τα δώσω κι εγώ. "Μου έφτιαξες τη μέρα" μου λέει και φεύγει κλείνοντας το μάτι. Και τη δική μου κάβλα μου. Κάθε φορά μου τη φτιάχνεις. Ο χώρος ανακαινίζεται με μαεστρία (θα τρίβουμε τα μάτιά μας γιατί θα μοιάζει με ξενοδοχειάρα). Το εν λόγω στούντιο επιβεβαιώνει τον κανόνα που έχω στη ζωή: Αληθινός επαγγελματίας δεν είναι αυτός που τηρεί απαρέγκλιτα τους κανόνες της εργασίας του, αλλά αυτός που την αγαπά και προσπαθεί να τη βελτιώσει ακόμα κι αν όλοι του λένε ότι είναι τέλεια, γιατί αυτή η βελτίωση βγαίνει από την καρδιά του και δε χρειάζεται να ζοριστεί για να την πετύχει. Σούπερ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2008
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού