Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 8 10
Τσόντες 29020
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
5.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
4.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
3.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Καλησπέρα υστερα απο μια απουσια απο της κριτικες ειπα να επιστρέψω με μια τσοντα οπου απο την πρωτη φορα που ειδα διαφήμηση μου εκανε εντύπωση...
Γενικα τελευταια βλεπω καποιες ταινιες αλλα κυριως τσοντες της παλιας δεκαετιας και οχι πρόσφατες..
Υστερα απο την αποτυχια απο το laura does loutraki ειπαν να κανουν ενα αυταρχικο παιχνιδι, με σκλάβους μια γυναικα και εναν αντρα ντυμενοι με μασκες και την λαουρα στον ρόλο της αφέντρας..
Στην ταινια μπαινουν κατευθείαν στην σκηνη με την λαουρα να ρωτάει και οχι να απαιτει να της γλυψουν τα τακουνια, δειγμα οτι δεν εχουν ιδεα απο αυτα τα παιχνίδια..
Οταν εβγαλε τα ψιλοτάκουνα ημεθα περίεργος να δω της αναλογίες των ποδιων της μιας και μαρέσει αυτο το σημειο σε μια γυναικα...
Θελω να πω πως δεν μου εκανε καποια εντυπωση,μετρια ποδια απο αποχη ομορφιας και αισθητικης..
Δεν υπάρχει κατι το οποιο διχνει να κανει την ταινια αυταρχικη,μονο ποδολαγνεια υπάρχει ..
Σε μια φάση κοβουν το συγκεκριμενο ,και βαζουν τον αντρα με την κοπελα τους σκλαβους δλδ να πηδιονται...τωρα αυτο δεν το κατάλαβα πως κοβεις την φαση στα καλα καθούμενα?Money Mouth
Τελοσπάντων,επιστρεφει η λαουρα εκει ομως δεν ειδα την ολη φαση τι εγεινε ,εξαλου σας λεει και απο κατω τι πεχτηκε εκει Χαμόγελο
διοτη εγω το εσβησα εφοσον δεν αξιζει,αποτυχια,ουτε ενταση,ουτε σκληράδα ουτε τιποτα το οποιο να διχνει αυταρχικο....

Failure απλο........
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού