Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126753
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Κυριακη απογευμα,ηλιολουστη κ γαματη μερα...μετα απο καλο φαγητο κ καφεδακι με καλη παρεα,τι μενει??ενα καλο,σπεσιαλ γαμησι.οποτε βουρ για την Βιλλα του χοτ.
(Η παρακαμψη του δρομου πολυ κατατοπιστικη με πινακιδες παντου,αποκλειται να χαθειται....)
Πραγματι δουλευει νεα κοπελα-milf η Γαλλιδα ελβιρα.ωραια γκομενα,ψηλη,με ωραιο σωμα,κοκκινο σετακι εσωρουχων,κοντο μαλλακι,ωραια,υποσχομενα ματια.Βυζι πολυ ωραιο,μαλλον 3 αρακι,με ωραιες ρωγες που ανταποκρινονται καταλληλα σε ρουφηγματα κ γλυψιματα.Τα προγραμματα 30 απλο,50 σταση 69 γλυψιμο,70 πρωκτικο.Μεχρι κ η τσατσα αλλαξε,δεν η τυπισσα η χοντρη,η μαυριδερη,στην θεση της ειναι μια milf,με σκυλε φατσα,την γαμουσα ανετα κ αυτην!
Πηρα το προγραμμα των 50 ευρω,με ελυθερο γλυψιμο,σταση 69.Η Ελβιρα πολυ καλη στα προκαταρκτικα,ωραια πιπα,με αψογο ρουφηγμα του εργαλειου.εγλυψα την καθαρη,μοσχομυριστη μουναρα της,προσπαθησα να βαλω δαχτυλο,δεν με αφησε,αλλα παρολα αυτα γκαυλωσε κ ψιλοεχυσε στην μαπα μου.κυριολεκτικα ετριψε την μουναρα της στο προσωπο μου,ενω παραλληλα μου προσφερε ενα καταπληκτικο τρομπονι.παιδια πολυ καυλα...αλλαξα πολλες στασεις στο γαμισι,εχει κ κωλαρα,συμπεριφορα gfe,την γαμησα κ λαχανιασα απο την πολυ προσπαθεια.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΜπραβο στην κοπελα γιατι ειναι καυλα στο κρεβατι,δεν ενθουσιαζομαι ευκολα,αλλα η κοπελα την ιδρωνει την φανελα.καλη κ στο social time,ενω στο γαμισι ριχνει κ κατι γαλλικα,οταν ανεβασα στροφες.

ΥΓ1:η βιλλα ανοιγει το απογευμα με ωραρια 5 εως 3:30 το βραδι.οχι πρωΐνα,μη πατε δεν θα βρειτε κανεναν
ΥΓ2:προγραμματα>>>30 απλο,50 σταση 69,70 κουλουρακι....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Υγ3:καθαριοτητα χωρου αψογη,μονο σε ενα δωματιο λειπει ο καλογερος
ΥΓ4:η Ελβιρα εχει κ ενα τατουαζακι,χαμηλα πανω απο το νιμου,σκορπιος,αν διεκρινα καλα,το οποιο με καυλωσε...μουνι για πολυ γλυψιμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού