Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271132
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Μαριάννα την είχα στο πρόγραμα εδω και πολύ καιρό αλλα επειδη δουλευει στα Κασσανδρας -στα οποια εγω ΔΕΝ παω- δεν τυχαινε να την παρω.
Την ειδα λοιπον πρωινή στο Βριλησου κάτω και πηγα να την δοκιμάσω.
Η τσατσα στην υποδοχη ευγενική, το ίδιο και η ΜΑριαννα. Ο χωρος αν και οχι τιποτα ιδιατερο ειναι καθαρός και περιποιημενος. Τα δωματια , αν και στεναχωρα , μικρά, εχουν τηλεόραση, νυπτηρα και ντουζιερα.
Η Μαριάννα ειναι μετρίου αναστήματος με γλυκια φατσούλα. ξανθιά. Σωμα ωραιο χωρις, αδυνατο χωρις καμπύλες. Σου θυμίζει αθλητρια ενόργανης γυμναστικης. Εχει φοβερό στηθος μικρο και στητό με απιστευτη ρωγα. Ηλικια 25+ περιπου..
Μουνακι ωραιο και ξυριζμένο.
Στα ενδότερα ειναι πολύ φιλκή ανετη και ομιλιτική. Ωραιο "τυπάκι". Δινει φιλάκια (και στο στόμα αν θέλεις) ειναι ασιθησιακή , εχει αψογη επιδερμίδα για χαιδεμα και γλειψιμο και κανει φοβερο τσιμπουκι. Εξεφανιζει παπαρια και το εργαλειο στο λαρυγγι της. Απο τα καλυτερα στοματικα που μου εχουν κάνει!
στο σεξ ειναι επίσης τουρμπο, δεν βιαζεται , και σου δινει την αισθηση οτι συμμετέχει.
Μια πάρα πολύ καλη επιλογη για εμενα. Μπηκα στα στανταρακια μου. Μπραβο Μαριαννα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού