Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παρκάρισμα σχετικά εύκολο στο επόμενο τετράγωνο. Ο χώρος σχετικά καθαρός - είχε και αντιβακτηριδιακό κρεμοσάπουνο το οποίο για εμένα θα έπρεπε να είναι υποχρεωτικό για τέτοιους χώρους. Η χαμηλότερη βαθμολογία είναι λόγω βουλωμένου νιπτήρα και απουσία χαρτιού - έπρεπε να τους πω να φέρουν, η υπηρεσία προφανώς δεν κοίταξε καν το δωμάτιο!
Η κοπέλα δήλωσε Ρουμάνα και από εμφάνιση είναι όντως καύλα: μέτριο ανάστημα, μελαχρινή με ωραία μάτια, ωραίο κώλο και βυζιά ΤΕΛΕΙΑ (για τα γούστα μου).
Πρόσφερε ακάποτο το οποίο αρνήθηκα, οπότε μου φόρεσε το κράνος και ξεκινήσαμε. Η πίπα της διεκπεραιωτική και δεν στάθηκα πολύ σε αυτήν.
Στην “συνέχεια” η κοπέλα αποδείχθηκε ΑΠΑΤΗ! Μπήκα στο μουνί ιεραποστολικά και έβαζε συνέχεια χέρι – αναγκάστηκα να της κρατάω το χέρι για να μπορέσω να μπαίνω κανονικά.
Στη συνέχεια της είπα να κάτσει στα τέσσερα να μπω στο “κουλούρι” της.
Εκεί είχαμε τα ίδια και χειρότερα! Μη τόσο μέσα, πιο σιγά, έβαζε χέρια, με έσπρωχνε, μου έσπασε τα αρχίδια. Δεν της έκανα όμως τη χάρη ήμουνα τόσο καυλωμένος (λόγω “αναβροχιάς”) που την κράτησα με το ζόρι και μπήκα. Αυτή συνέχισε τις μαλακίες φεύγοντας προς τα μπρος και στο τέλος φτάσαμε στο σημείο περισσότερο να παλεύω παρά να γαμάω! Ε! Αυτό ήταν! Βγήκα και της είπα “Άστο καλύτερα κορίτσι μου!”. Μου ζήτησε συγνώμη και έφυγε. ΜΑΥΡΟ στην μούφα!
Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Υπηρεσίες
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
735
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού