Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173342
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...με μπολικο λαδι που απλωσε πανω μου η Αφροδιτη , χαριζοντας μου ενα απολαυστικο και χαλαρο μασαζ που δεν ειχε τιποτα να ζηλεψει απο μασαζ σε spa .Tα υπολοιπα υλικα ηταν οι καυλες μας που σερβιριστηκαν καυτες πανω σε ενα ωραιο και καλοστρωμενο κρεβατι. Η τιμη της σαλατας αυτης ειναι 60 e αλλα οπως θα δειτε ειναι ουσιαστικα ενα πληρες γευμα που χορταινει ολες τις αισθησεις.
Αφου τελειωσε το μασαζ προσφερθηκα να της κανω και εγω.Απλως μου ειπε οτι δεν ηθελε να της ριξω λαδι για να μην λαδωθουν τα εσωρουχα της οταν θα τα ξαναεβαζε. Μου εδειξε οτι της αρεσε το μασαζ που της εκανα με τα χερια μου και πλεον ηταν ετοιμη για να της κανω μασαζ και με την γλωσσα μου, απο τις μασχαλες ως τους αστραγαλους.
Μου περασε αριστοτεχνικα το προφυλακτικο με το στομα της και με τσιμπουκωσε για αρκετη ωρα.Ακολουθησε ισπανικο με δικη της πρωτοβουλια κατι που για αλλη μια φορα δειχνει οτι θελει να προσφερει ηδονη με ολο της το σωμα και ολη της την ψυχη οχι επειδη πρεπει αλλα επειδη γουσταρει αυτο που κανει.Της ειπα οτι αυτο δεν πληρωνεται με τιποτα γιατι αξιζει παρα πολλα και το εννοουσα.
Εγλειψα το καυλωμενο της μουνι και την σφιχτη της κωλοτρυπιδα και με καβαλησε.Μετα ξαπλωσε ανασκελα και της εριξα μερικα πουτσοσκαμπιλα πανω στα μουνοχειλα της που ειχαν ανοιξει σαν ροδοπεταλα.Της ειπα να παιξει με την κλειτοριδα της και μετα απο λιγο μου ειπε με φωνη που σχεδον ετρεμε απο την καυλα οτι ηθελε να χυσει με τον πουτσο μου μεσα της.Μετα απο μερικες ωθησεις εκανα τον οργασμο της ακομα εντονοτερο.
Ο καθρεφτης πισω απο το κρεβατι ηταν το σκηνικο οπου παιχτηκε η τελευταια σκηνη του εργου.Σηκωθηκαμε ορθιοι , η Αφροδιτη γυρισε προς τον καθρεφτη, τον επιασε, γυρισε την πλατη της προς εμενα και εγω σφυροκοπησα το μουνι της μεχρι που εχυσα μεσα της.
Εφαγα καλα με την Αφροδιτη για αλλη μια φορα .Καλη ορεξη και σε εσας συναγωνιστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
38.671
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού