Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488362
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειπα και γω να κανω μια γυρα να δω τι παιζει και σε αυτο το μαγαζι για αλλη μια φορα.
η κοπελα καινουργιο "προσωπο" στην αλυσιδα εμφανισιακα εχει κορμι πολυ καλα στημενο,ρουμανα γι αυτο και δικαιολογειται αυτο το κορμι..στηθος τερμα σιλικονη και σκληρη στην αφη μαλιστα,απο πισω κινηση στις φωτογραφιες φαινοταν καλυτερη αλλα απο κοντα εχει διαφορα.η πισω τρυπα της ειναι δουλεμενη και προσφερει φουλ προγραμμα για τους λατρεις.στα μειον το προσωπο της που δεν θα το ελεγα ασχημο αλλα με εντονα χαρακτηριστικα και γωνιες.
το μαγαζι κλασσικο, αρκετα καθαρο θα ελεγα σε σχεση με παλαιοτερα στο κυριως θεμα τωρα προκαταρκτικα με γλυψιμο τα @@ και την γυρω περιοχη στη συνεχεια αρκετα καλο και υπομονετικο τσιμπουκακι αλλαγη 3-4 στασεων μετα απο προτροπη μου και τελειωμα.

συμπερασμα για μια δοκιμη καλη ειναι αλλα δεν εχει την φρεσκαδα και την ορεξη για αυτο που κανει. ή τουλαχιστον ετσι την πετυχα εγω. δεν παιρνει πρωτοβουλιες και εμενα προσωπικα δεν μου εβγαλε "κατι" προς τα έξω. προσπαθει να το παιξει καυλιαρα και καλα με κατι παπαρολογιες που λενε συνηθως οι ρουμανες του τυπου.."καβλα μου κτλ.." απορω σε ποιους πιανουν αυτα ρε πουστη μου σε τιποτα πιτσιρικαδες και χυνουν αμεσως..δεν ξερω εμενα με κανουν να γελαω.

συμπερασματικα για να μην το κουραζουμε..αν θελετε να πηδηξετε ενα ψηλο και ομορφο κορμι για την εμπειρια ή απλα για να γεμισετε την "συλλογη" σας ..καντε το.
δεν θα προτεινα δευτερη φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού