Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δεν την ειχα ξαναπαρει την κορασιδα......γενικα εκει εχω πηδηξει τα παντα εκτος του τσατσουλη(το γλυκουλι μου).......η ελενιτσα 24 οπως ειπε,ξεκινησε με φιλια στο στηθος και χουφτωμα τσουτσους........αδυνατη,ψηλη με μικρο αλλα στητο στηθος,τη σηκωσα ευκολα και την πεταξα στο κρεβατι....περιποιηθηκα τις ρωγες της και αρχισε να με πιπωνει με δυναμη δινοντας βαρος στην κεφαλην και κανοντας προσπαθειες να φτασει εις την βαση του πυραυλου...ματαιο ομως,παρολι την προσπαθεια της......ανεβηκε απο πανω σιγα σιγα κανοντας μορφασμους καυλας και πονου.......ι λαικ μπικ πουτσους ειπε και μετα απο λιγο ζητησε να την παρω ιεροποστολικα,δεν αρνηθηκα και ξεκινησα την προσπαθεια....για εκπληξη μου εβαλε τα χερια της στο λαιμο μου ανασηκωθηκε και ξεκινησε αυτη την κινηση....με πηδουσε αυτη δλδ....δεν μου ειχε ξανατυχει τετοια πρωτοβουλιαΜεγάλο χαμόγελο...καποια στιγμη κουραστηκε,πηρα την σειρα μου,εβαλα τα ποδαρακια της στους ωμους και την εκανα να πει το δεσποτη παναγιωτη......αρχισε τοτε να...νιαουριζειΧμμμ; καθολ τη διαρκεια του ''μαρτυριου της''......φευγωντας φιλωντας με στο λαιμο και χαιδευοντας το πουτσο μου ,μου ειπε.....την επομενη θα το βαλω ολο στο στομα μουΓλώσσα.....γελασε και εφυγε....για να δουμε......Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού