Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αλίσια την είχα προσέξει στην προηγούμενη τσάρκα μου στα στενά του Βαρδαρίου. Είχα προσέξει το καλοσχηματισμένο μπούστο της, το δεμένο σώμα της, μα πάνω από όλα το σεξουλιάρικο πονηρό βλέμμα της, αυτό που μια γυναίκα μπορεί να ξεσηκώσει έναν άνδρα.Χαμόγελο

Η καταγωγή της είναι από τη Ρωσία και μιλά πολύ καλά Ελληνικά. Γενικά η εμφάνιση της σε προδιαθέτει θετικά αλλά μέσα στο δωμάτιο η απόδοση της ξεπερνά κάθε προσδοκία.Χαμόγελο
Τα προγράμματα της ξεκινούν με 30 ευρώ, 40 ισπανικό, 50 μασάζ, 60 sex show και στα 80 δίνει κολαράκι.
Εγώ πέρασα με 30 ευρώ.Κουλ

Το σώμα της είναι αρκετά σφιχτό δεν το λες γυμνασμένο αλλά σφιχτό, το βυζί της πανέμορφο, φυσικό, 2μισάρι σε μέγεθος και πολύ καλό στην αφή. Το κολαράκι της θεϊκό, μπιμπικιάζει από τη καύλα και η κοιλιά της επίπεδη. Κοντούλα θα την έλεγες αλλά δεν το προσέχεις μιας και τις 10ποντες γόβες της δεν τις βγάζει καθόλου, ούτε και κατά την διάρκεια της επαφής. Μεγάλο χαμόγελο

Μέσα στο δωμάτιο η αρχή δόθηκε με προκαταρκτικά χαδάκια ικανοποιητικής διάρκειας τα οποία συνεχίστηκαν και πάνω στο κρεβάτι. Στη συνέχεια η πίπα της ήταν θεϊκή, υγρή, βαθιά, χωρίς κλέψιμο και χωρίς καθόλου δόντι. Καλαμπαλίκινγκ δεν έκανε αλλά το στήσιμο της κολάρας της ήταν τέτοιο ώστε μπορούσες να περιεργαστείς τις τρυπούλες της, πράγμα πού έκανα στην πίσω τρύπα χωρίς να προσπαθήσω να βάλω δάκτυλο μέσα και χωρίς να σταματήσω λεπτό να την χαϊδολογώ σε όλο της το κορμί.Χαμόγελο

Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω συμμετέχοντας πάρα πολύ, και τον κάρφωνε μέσα της όσο πιο πολύ βαθιά και δυνατά μπορούσε. Η καύλα της ήταν τέτοια ώστε κάποια στιγμή ένοιωσα να μπιμπικιάζει το κολαράκι της, το οποίο το ζουπούσα με μανία. Δεν είχαμε fake κραυγούλες, αλλά άφησε ελεύθερο τον εαυτό της να βγάλει ότι ένοιωθε.Χαμόγελο

Η επόμενη στάση ήταν σε πισοκολητό όπου με ζήτησε να τη σφυροκοπήσω άγρια, πράγμα που έκανα με μεγάλη μανία και ανείπωτη ευχαρίστηση. Στο τέλος έχυνα τόσο πολύ που ένοιωθα να αδειάζει η σπονδυλική μου στήλη και ήταν εκεί η Αλίσια να μου ρουφήξει με το μουνί της και την τελευταία σταγόνα του σπέρματος μου. Μείναμε κάνα λεπτό κολλημένοι σε αυτή τη στάση κάνοντας την ένα ελαφρύ μασαζάκι στην πλάτη που το απόλαυσε και όταν μετά από κάνα λεπτό ένοιωσα τα πρώτα σημάδια χαλάρωσης βγήκα από μέσα της φανερά ικανοποιημένος.Γλώσσα

Χαιρετηθήκαμε και αποχώρησε αφήνοντας μου μια πληρότητα που είχα να την νοιώσω καιρό.Χαμόγελο

Σιγανό ποταμάκι αποδείχθηκε η Αλίσια με εξέπληξε ευχάριστα με την απόδοση της μέσα στο δωμάτιο και πέρασα ένα πολύ δυνατό 10λεπτο μαζί της, τόσο δυνατό που σύντομα θα φροντίσω να το ξαναζήσω. Σας συνιστώ να το ζήσετε και εσείς.Κουλ

Η τσατσά ευγενική, κρατά το χώρο αρκετά καθαρό αλλά λίγα μαθήματα Ελληνικών θα τα ήθελε.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού